Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Akcesoria i części do zmywarki

Akcesoria i części do zmywarki

Wszystko do Twojej zmywarki

Czasami nawet najlepszy sprzęt może odmówić posłuszeństwa. Na Fiyo.pl znajdziesz szeroki wybór części zamiennych i akcesoriów do Twojej zmywarki. W naszym sklepie internetowym oferujemy asortyment do zmywarek wszystkich producentów m.in. Bosch, Whirlpool, Electrolux, Siemens, Amica, Ariston, Candy, Beko, AEG, Indesit, Samsung, Mastercook, Ardo, Zanussi, Gorenje i Bauknecht. Sprzedajemy m.in. moduły, grzałki, filtry, uszczelki.

Jaką zmywarkę posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej na zmywarce. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Od drzwi po uszczelki

Jeżeli szukasz części zamiennych do zmywarki, dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz każdą część zarówno do najpopularniejszych jak i bardziej niszowych marek.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej