Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Akcesoria i części do raclette, części do grilla elektrycznego

lub wybierz kategorię

Części do raclette, części do grilla elektrycznego

Słowo "raclette" jest powiązane z daniem tworzonym ze specjalnego gatunku sera, który jest podgrzewany nad ogniem na małych patelniach. Pierwotnie raclette było przyrządzane przez pasterzy ze Szwajcarii na gorących kamieniach ułożonych wokół ogniska. Współcześnie możemy zaopatrzyć się w specjalne urządzenie, które pozwoli nam cieszyć się nie tylko grillowaniem na patelenkach, ponieważ zazwyczaj urządzenie te posiada możliwość zwykłego grillowania. Urządzenie do raclette jest to specjalny, stalowy grill wyposażony w kilka patelenek. Czasami urządzenie zwane jest ”racletton” i posiada dodatkowo płytę grzejną, którą oprócz topienia sera, można także wykorzystać do grillowania mięs i warzyw. Jeżeli szukasz części do raclette, dobrze trafiłeś!

Jaki model raclette posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej z tyłu lub z boku lub pod spodem urządzenia. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Od płyty grillowej po skrobak do raclette

Jeżeli szukasz części do raclette, dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz oryginalne części zamienne do największych i najpopularniejszych marek. W Fiyo.pl oferujemy szeroki wybór akcesoriów ułatwiających Twoje codzienne obowiązki!

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej