Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Żelazko części

Części zamienne do żelazka

Żelazko to jedno z najczęściej kupowanych urządzeń domowych. Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie życia bez tego urządzenia. Mogłoby się wydawać, że wszystkie żelazka są podobne, gdyż oferują zbliżone funkcje, jednak mamy do wyboru kilka rodzajów żelazek; suche, parowe, turystyczne, systemowe. Żelazko suche jest obecnie bardzo rzadko spotykane, jego stopa jest wykonana z aluminium, a do regulacji temperatury służy specjalne pokrętło. Żelazko parowe cieszy się największą popularnością. Pozwala ono na pracę w dwóch trybach: na sucho i na mokro. Prasowanie z pomocą pary pozwala na szybsze wyprasowanie ubrań, nawet w przypadku trudnych i bardzo pogniecionych tkanin. Żelazko turystyczne natomiast, charakteryzuje się niewielką wagą i rozmiarami, dzięki czemu zmieści się w walizce. Mamy do wyboru także żelazko systemowe z zewnętrzną wytwornicą pary. Pojemnik z wodą umieszczony jest w oddzielnym stojaku, który za pomocą przewodu przekazuje parę do żelazka. Jeżeli szukasz części do żelazka, dobrze trafiłeś!

Jaki model żelazka posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej z tyłu lub z boku żelazka. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Od przełącznika po zbiornik na wodę do żelazka

Jeżeli szukasz części zamiennych do żelazka, dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz oryginalne części zamienne do największych i najpopularniejszych marek. W Fiyo.pl oferujemy szeroki wybór akcesoriów ułatwiających Twoje codzienne obowiązki!

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej