Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Części do zamrażarki

Części zamienne do Twojej zamrażarki

W czasach, gdy za większością produktów w sklepach ustawiały się długie kolejki, pojawiło się coraz większe zapotrzebowanie na zmywarki. Później, gdy półki sklepowe zaczęły się zapełniać, ludzie nie mieli motywacji, żeby przechowywać żywność przez długi okres czasu. Jednak wraz z pogarszaniem się jakości produktów spożywczych dostępnych w sklepach przyczyniły się do powrotu zamrażarek. Warto przechowywać w nich mięso czy inne produkty pochodzące z pewnego źródła. Na rynku dostępne są trzy typy zamrażarek; szufladowa, skrzyniowa i do zabudowy. Do użytku domowego najlepiej sprawdzają się zamrażarki szufladkowe, wyglądem przypominające zwykłe lodówki, lecz zamiast półek posiadające szuflady. Zamrażarki szufladkowe są mniej pojemne od skrzyniowych, ale jednocześnie dostęp do produktów jest dużo łatwiejszy. Jeżeli szukasz części do zamrażarki, dobrze trafiłeś!

Jaki model zamrażarki posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej z tyłu lub z boku zamrażarki. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ Jeżeli nadal nie wiesz, czy posiadasz prawidłowy numer lub martwisz się, że zestaw nie będzie pasować do Twojej lodówki, to nie przejmuj się! Jesteśmy tutaj, aby pomóc. Prosimy skontaktować się z nami poprzez Facebook'a lub inną formę kontaktu. Razem pomożemy Ci w pełni korzystać z możliwości Twojego urządzenia.

Od termostatu po szuflady do zamrażarki

Jeżeli szukasz części zamiennych do zamrażarki, dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz oryginalne części zamienne do największych i najpopularniejszych marek. W Fiyo.pl oferujemy szeroki wybór akcesoriów ułatwiających Twoje codzienne obowiązki!

Zamów online szybko i bezpiecznie

Fiyo jest tutaj dla Ciebie. Sprzedajemy części zamienne, akcesoria i środki czyszczące do wszystkich Twoich urządzeń w domu i ogrodzie od 1978 roku. Na początku działalności prowadziliśmy sklep w małym miasteczku i każdego dnia pomagaliśmy naszym klientom znaleźć właściwy produkt. W zasadzie do dzisiaj robimy dokładnie to samo. W 2017 roku zmieniona została nazwa naszego sklepu na Fiyo. Naszą misją jest pomoc w wyborze właściwego produktu oraz oszczędność czasu i pieniędzy naszych klientów.
Jak? To proste! Dzięki właściwej i regularnej konserwacji, naprawom i wymianom części w swoim urządzeniu, pomagasz przedłużyć jego żywotność i funkcjonalność. Dodatkowo oszczędzasz dzięki temu czas i pieniądze na zakup nowego urządzenia. W Fiyo wierzymy, że każdy może to zrobić, nawet jeżeli nie zna urządzenia od technicznej strony. Razem z nami przywrócisz pełną efektywność działania swojego sprzętu. Masz to z Fiyo!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej