Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Zamrażarka części

Wszystkie marki (od A do Z)

Części zamienne do Twojej zamrażarki

W czasach, gdy za większością produktów w sklepach ustawiały się długie kolejki, pojawiło się coraz większe zapotrzebowanie na zmywarki. Później, gdy półki sklepowe zaczęły się zapełniać, ludzie nie mieli motywacji, żeby przechowywać żywność przez długi okres czasu. Jednak wraz z pogarszaniem się jakości produktów spożywczych dostępnych w sklepach przyczyniły się do powrotu zamrażarek. Warto przechowywać w nich mięso czy inne produkty pochodzące z pewnego źródła. Na rynku dostępne są trzy typy zamrażarek; szufladowa, skrzyniowa i do zabudowy. Do użytku domowego najlepiej sprawdzają się zamrażarki szufladkowe, wyglądem przypominające zwykłe lodówki, lecz zamiast półek posiadające szuflady. Zamrażarki szufladkowe są mniej pojemne od skrzyniowych, ale jednocześnie dostęp do produktów jest dużo łatwiejszy. Jeżeli szukasz części do zamrażarki, dobrze trafiłeś!

Jaki model zamrażarki posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej z tyłu lub z boku zamrażarki. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Od termostatu po szuflady do zamrażarki

Jeżeli szukasz części zamiennych do zamrażarki, dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz oryginalne części zamienne do największych i najpopularniejszych marek. W Fiyo.pl oferujemy szeroki wybór akcesoriów ułatwiających Twoje codzienne obowiązki!

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej