Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Części do wkrętarki udarowej

Lub wybierz kategorię
Wszystkie marki (od a do z)

Wkrętarka udarowa

Dzięki temu elektronarzędziu i jego mechanizmowi udarowemu, będziesz mógł wiercić w betonie i materiałach mineralnych. Jednocześnie wkrętarka udarowa nadaje się do zwykłych prac związanych z wierceniem w metalu, tworzywach sztucznych, czy drewnie. Dzięki małemu rozmiarowi i swojej moblilności jest częstnym bywalcem naszych domów i warsztatów. Dobrze nadaje się do skręcenia stolika i krzeseł Ikea. Możemy też dzięki niej zamontować na przykład lampę wiszącą, lampę sufitową, czy zainstalować zasłony Ikea.

Części do wkrętarki udarowej

W naszym asortymencie mamy różnorodne części do elektronarzędzi, w tym również części do wiertarek udarowych. Możemy Państwu zaproponować duży wybór akumulatorów oraz pozostałych części zamiennych.

Jaką wkrętarkę posiadam?

Pamiętaj, aby przed zakupem części upewnić się, że element będzie pasować do Twojego urządzenia. W tym celu należy sprawdzić numer modelu urządzenia. Znajduje się on na tabliczce znamionowej lub naklejce, którą znajdziesz na urządzeniu lub w instrukcji obsługi. Jeżeli nie wiesz, czy posiadasz prawidłowy numer lub martwisz się, że części nie będą pasować do Twojej wkrętarki, to nie przejmuj się! Jesteśmy tutaj, aby pomóc. Prosimy skontaktować się z nami poprzez Facebook'a lub inną formę kontaktu.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej