Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Wkrętarka akumulatorowa części i akcesoria

Akumulatorowa czy sieciowa? Jaka wkrętarka lepsza?

Nie ma wątpliwości, że wkrętarka to bardzo popularne (o ile nie najpopularniejsze) urządzenie elektronarzędzi w naszym domu. Praca wkrętarką jest banalnie prosta, a przykręcanie śrubek, czy to w meblach, w ogrodzeniu, czy też w ścianach to rzecz, którą robił każdy z nas. Czy warto więc wybrać wkrętarkę akumulatorową, czy sieciową? Odpowiedź zależy od czynności, które wykonujesz oraz ich częstotliwości. Wkrętarka akumulatorowa jest znacznie wygodniejsza w obsłudze oraz wystarczająca do większości prac w Twoim domu, a brak kabla pozwoli Ci na działanie wkrętarki bez przedłużaczy oraz w miejscach bez gniazdek (na przykład na działce lub w dużym ogrodzie). Jeżeli jednak pracujesz ze wkrętarką na co dzień, a dodatkowo potrzebujesz więcej mocy i nie masz czasu na ładowanie baterii, to wybierz wkrętarkę sieciową. Dla nas liczy się komfort Twojej pracy, dlatego oferujemy różnego rodzaju części i akcesoria do wszystkich rodzajów wkrętarek. Pamiętaj o bieżącej konserwacji i wymianie uszkodzonych elementów, aby przedłużyć żywotność urządzenia.

Jaką wkrętarkę posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej do wkrętarki. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Akumulatory i końcówki wkręcające do wkrętarek

To normalne, że z czasem akumulator zacznie działać słabiej, a praca ze świeżo naładowanym akumulatorem będzie krótsza. W takim wypadku, jedynce co musisz zrobić, to zakupić nową baterię do Twojego urządzenia. Posiadamy wiele akumulatorów i ładowarek do wkrętarek, które z pewnością usprawnią Twoją pracę i przywrócą efektywność działania sprzętu. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz między innymi setki różnego rodzaju bitów, czyli końcówek, za pomocą których wkręcasz śrubki itp. Sprawnie działający akumulator i dobrze dobrane bity to gwarancja szybkiej pracy. Zamów części online w naszym sklepie i zacznij komfortową pracę ze wkrętarką akumulatorową już teraz.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej