Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Wiertarka udarowa części i akcesoria

Wiertarka z udarem

Czasami zwykła wiertarka nie wystarcza, ponieważ musimy wiercić w betonie, ceramice budowlanej lub innych materiałach do murowania. W takim przypadku rozwiązaniem jest wiertarka udarowa. Udar to powszechne określenie na funkcje, która łączy w sobie ruch obrotowy z ruchem posuwistym. Funkcję tą można dowolnie włączać lub wyłączać w wiertarce, a uzależnione jest to od materiału w jakim wiercimy. Wiertarka udarowa to narzędzie, które może przydać się w każdym domu i sprawdzi się w wielu remontowych czynnościach.

Jaką wiertarkę udarową posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej na wiertarce. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Akumulator w wiertarce przestał działać?

Na naszej stronie znajdziesz wiele części do wiertarek udarowych i innych elektronarzędzi. Wśród asortymentu części zamiennych znajdują się akumulatory, uchwyty, szczotki węglowe i inne. W sklepie Fiyo.pl oferujemy akcesoria ułatwiające Twoją codzienną pracę.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej