Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Wertykulator części

lub wybierz kategorię
Wszystkie marki robotów koszących (od a do z)

Wszystko do Twojego wertykulatora!

Wertykulator, zwany także skaryfikatorem, posiada sztywne druciane zęby lub pionowe ostrza, które wcinają się w pilśń i wynoszą ją na powierzchnię trawnika. Ostrza powinny być rozstawione na odpowiednią odległość, dostosowaną do rodzaju trawy. Można wyregulować także głębokość cięcia, zazwyczaj ostrza nie powinny wrzynać się w glebę głębiej niż na 1,5 cm. Warto pamiętać, aby przed wertykulacją skosić trawę do połowy jej normalnej długości. Pozwoli to na większą widoczność warstwy pilśni oraz postępów w jej usuwaniu. Należy mieć na uwadze, że najlepsze rezultaty daje wertykulacja w conajmniej dwóch kierunkach, pozostających względem siebie pod kątem 90°.

Jaki wertykulator posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej na urządzeniu. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej