Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Ukośnica części zamienne i akcesoria

Części do ukośnicy

Szukając części do ukośnicy można się spotkać również z terminami: piła ukosowa i pilarka ukosowa. Jest to narzędzie, które pozwala Ci na cięcie metalu, drewna i materiałów sztucznych pod określonym kątem. Jest o wiele bardziej wygodna i bezpieczna od zwykłej piły tarczowej.

Części zamienne do piły ukosowej, od akumulatora po tarcze tnące

Na Fiyo.pl oferujemy różnorodne brzeszczoty do ukośnic oraz akumulatory i ładowarki.

Jaki model ukośnicy posiadam?

Żeby mieć pewność, że zamawiasz odpowiednią część zamienną w naszym sklepie, powinieneś znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej na spodzie lub z boku urządzenia. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej