Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Trymer części

Wszystkie marki

Części zamienne i akcesoria do trymera

Obecnie coraz większą popularnością cieszą się trymery i coraz więcej panów decyduje się na ich zakup. Trymer jest niewielkim urządzeniem, które jest mniejszą wersją golarki. Służy do usuwania lub podcinania zarostu, bardzo często jest również uzupełnieniem maszynki do strzyżenia włosów, gdyż może dotrzeć w miejsca, gdzie zwykła maszynka nie dosięgnie. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów trymerów, obecnie dostępne są następujące rodzaje tych urządzeń. Trymer do brody - służy do usuwania zarostu w trudno dostępnych miejscach, takich jak: za uszami, na szyi, bardzo pomocny także przy podcinaniu brody. Trymer do uszu i nosa - wielu panów zmaga się z owłosieniem w tych miejscach, bardzo pomocny okazuje się ten rodzaj trymeru. Trymer dla kobiet - na rynku dostępne są również trymery dla kobiet służące do depilacji brwi oraz stref intymnych. Jeżeli szukasz części do trymera, dobrze trafiłeś!

Jaki model trymera posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej na urządzeniu. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Od noży po nakładki do trymera

Jeżeli szukasz akcesoriów lub części do trymera, dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz oryginalne części zamienne do największych i najpopularniejszych marek. W Fiyo.pl oferujemy szeroki wybór akcesoriów ułatwiających Twoje codzienne obowiązki!

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej