Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Szorowarka środki czyszczące i wałki

Wybierz markę swojej szorowarki

Lub wybierz kategorię

Szorowarka środki czyszczące i wałki

Szorowarka fachowo nazywana jest urządzeniem czyszczącym jednotarczowym. Jest bardzo pomocna przy czyszczeniu uciążliwych i trudnych zabrudzeń na płaskich powierzchniach, gdzie woda i ręczne czyszczenie jest mało efektynwe. Dzięki niej skutecznie wyczyścisz podłogi w domu oraz powierzchnie w ogrodzie czy na balkonie. Nigdy więcej ręcznego szorowania!

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej