Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Szlifierka wielozadaniowa części i akcesoria

Wybierz markę szlifierki wielozadaniowej

Wszystkie marki (od a do z)

Szlifierka wielofunkcyjna

Wielofunkcyjna czy też wielozadaniowa szlifieka to narzędzie, które w zależności od modelu służy do wykonywania szeregu prac w Twoim warsztacie. Jego nietypowość polega na łączeniu funkcji, które zazwyczaj przeznaczone są dla jednego, konkretnego narzędzia pracy. Co zatem można robić taką szlifierką wielozadaniową? W zależności od modelu można ciąć, szlifować, przycinać, polerować, frezować itd. Narzędzie to poprzez swoją wielofunkcyjność będzie wymagało systematycznej konserwacji i wymiany poszczególnych elementów. Pamiętaj, że najlepiej sprawdzają się produkty oryginalne i dopasowane od producenta, które również mamy w swoim asortymencie.

Jaki model szlifierki wielozadaniowej posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej do szlifierki. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Papier ścierny do metalu, szkła i gipsu

Na naszej stronie znajdziesz części zamienne do wielu narzędzi. Jeżeli zużył się papier ścierny w Twojej szlifierce, to powinieneś wymienić go na nowy. W naszym sklepie internetowym posiadamy wiele rodzajów papierów ściernych do różnych rodzajów powierzchni. Oprócz tego posiadamy akumulatory, ramienia, pochłaniacze, talerze szlifierskie i wiele innych. Ważne, aby dbać o swój sprzęt. Wymiana części zużywających się i konserwacja sprzętu są niezmiernie ważne, aby utrzymać efektywność pracy i zapewnić prawidłowe działanie na wiele lat.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej