Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Szlifierka stołowa części i akcesoria

Inne popularne urządzenia:

Co zużywa się w szlfierce stołowej?

Szlifierka stołowa to jedno z elektronarzędzi, które wykorzystujemy do ostrzenia, polerowania oraz czyszczenia materiałów (głównie metalowych). Jako, że jest to narzędzie o wysokiej mocy i prędkości obrotowej, głównymi częściami, które mogą się zużywać są kamień szlifierski oraz ściernica. Oba te produkty znajdziesz na naszej stronie. To normalne, że co jakiś czas musisz je wymieniać, aby zachować efektywność i jakość pracy.

Jaką szlifierkę stołową posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej do szlifierki stołowej. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Nie tylko kamień szlifierski i ściernica

Na naszej stronie znajdziesz wiele części do elektronarzędzi, a w tym także do innych typów szlifierem i wiertarek. Wśród asortymentu części zamiennych znajdują się dyski do polerowania, koła zębate, poduszki silnika i inne. W sklepie Fiyo.pl oferujemy akcesoria ułatwiające Twoją codzienną pracę.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej