Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Szlifierka prosta części i akcesoria

lub wybierz kategorię
Wszystkie marki (od a do z)

Zadbaj o swoją szlifierkę prostą

Szlifierka tego typu to narzędzie stosowane w warunkach domowych, jak i przemysłowych. Do zadań szlifierki prostej należy wygładzanie i czyszczenie różnego rodzaju powierzchni. Można nią także polerować, a nawet ciąć. Dodatkowo jest to narzędzie podręczne, które wykorzystasz do pracy w trudniej dostępnych miejscach i kształtach. Do wszystkich rodzajów robót potrzebować będziesz ściernic, szczotek i innych. Dbaj o swoje urządzenia, a będzie ono pracować efektywnie przez długi czas. Wybierz produkty, których potrzebujesz na naszej stronie.

Jaką szlifierkę prostą posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej do szlifierki prostej. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Tarcze ścierne do szlifierki

Jeżeli systematycznie zajmujesz się pracami remontowymi, to z pewnością będziesz musiał wymieniać różnego rodzaju tarcze szlifierskie i materiały ścierne. Na naszej stronie znajdziesz wiele akcesoriów do elektronarzędzi, a w tym także akcesoria do szlifierki prostej. Jeżeli masz problemy ze swoim sprzętem i potrzebujesz naprawić swoją szlifierkę oraz przedłużyć żywotność jej działania to właśnie tutaj znajdziesz produkty, których szukasz. W sklepie Fiyo.pl oferujemy akcesoria ułatwiające Twoją codzienną pracę.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej