Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Szlifierka oscylacyjna części i akcesoria

Zastosowanie szlifierki oscylacyjnej

Jest to narzędzie idealne do szlifowania dużych, gładkich i płaskich powierzchni. Dzięki szybkości działania i ruchu wahadłowym stopki, szlifierka jest w stanie bardzo dokładnie obrobić powierzchnię. W przeciwieństwie do niektórych szlifierek stopka jest w kształcie prostokąta i umożliwia także dotarcie do miejsc narożnych szlifowanej powierzchni. Sprzęt znajdzie zastosowanie w Twoim domowym warsztacie przy pracach wykończeniowych i przy każdego rodzaju obróbek w meblarstwie oraz warsztacie stolarskim. To urządzenia posiada zazwyczaj włącznik, blokadę włącznika, pochłaniacz pyłu, regulator prędkości i stopkę. Każda z tych części może ulec zużyciu i spowodować awarię umożliwiającą pracę. Z tego powodu pamiętaj o systematycznej kontroli i wymianie zużytych elementów.

Jaką szlifierkę oscylacyjną posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej do szlifierki. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Papiery i siatki ścierne

Na naszej stronie znajdziesz wiele części do elektronarzędzi, a w tym także do szlifierki oscylacyjnej. Wśród asortymentu części zamiennych znajdują się rolki i płytki szlifierskie, siatki i papiery ścierne, a także inne części gwarantujące funkcjonalność i komfort użytkowania Twojego narzędzia. W zależności od wykonywanej pracy możesz dostosować swoją szlifierkę do charakterystyki szlifowanej powierzchni. U nas znajdziesz także wszelkiego rodzaju części, które mogą ulec awarii lub zużyciu. W sklepie Fiyo.pl oferujemy akcesoria ułatwiające Twoją codzienną pracę.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej