Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Szlifierka mimośrodowa części i akcesoria

Szlifierka mimośrodowa czy oscylacyjna?

Działanie tych dwóch typów szlifierek jest bardzo podobne, jednak często możemy zastanawiać się, która szlifierka będzie nam bardziej przydatna. Podstawową i zarazem jedyną znaczącą różnicą jest sposób ich działania. Szlifierka mimośrodowa w przeciwieństwie do oscylacyjnej wykorzystuje nie tylko oscylację, ale także ruch obrotowy swojej stopy szlifierskiej. Dzięki dodatkowemu ruchowi okrężnemu stopki, szlifierki te pracują bardziej efektywnie i łatwiej radzą sobie z trudnymi powierzchniami. Szlifierki mimośrodowe są zatem bardziej uniwersalne. W naszym sklepie znajdziesz części zamienne i akcesoria do obu rodzai szlifierek.

Jaki model szlifierki mimośrodowej posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej do szlifierki. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Papier ścierny do szlifierki mimośrodowej

Jeżeli często używasz swojej szlifierki, a praca staje się coraz mniej efektywna, to pamiętaj, iż co jakiś czas będziesz musiał wymienić papier ścierny lub siatkę ścierną w stopce. Wiele rodzai tych zużywających się części zamiennych znajdziesz w naszym asortymencie. Dodatkowo oferujemy akumulatory, talerze szlifierskie i inne. Z asortymentu wybierzesz wiele akcesoriów i części do szlifierek, a także do innych elektronarzędzi. W sklepie Fiyo.pl oferujemy akcesoria ułatwiające Twoją codzienną pracę.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej