Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Szlifierka kątowa części i akcesoria

Anderen bekeken ook deze vergelijkbare apparaten:

Szlifierka kątowa akumulatorowa

Coraz częściej elektronarzędzia pojawiają się w formie akumulatorowej. Dzięki temu możesz używać ich bez podłączonego kabla. Szlifierka kątowa to urządzenie służące głównie do szlifowania i cięcia wszelkiego rodzaju powierzchni twardych jak na przykład metal, beton czy ceramika. Jeżeli posiadasz akumulatorową szlifierkę kątową, to pamiętaj o dbaniu o baterię i prawidłowym ładowaniu. Jeżeli szlifierka szybko traci moc lub nie ładuje się tak, jak powinna, to może to oznaczać problemy z akumulatorem. Możesz go znaleźć wśród naszych produktów i zamówić online. Pamiętaj także o wszelkiego rodzaju tarczach i ostrzach, tylko prawidłowy ich dobór i użytkowanie sprawią, że praca szlifierką będzie w 100% funkcjonalna i efektywna. Wiele tarcz wymienisz, zamawiają je w sklepie Fiyo.pl.

Jaką szlifierkę kątową posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej do szlifierki. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Szczotki, tarcze, akumulatory i wiele innych części do szlifierek kątowych

Na naszej stronie znajdziesz wiele części do elektronarzędzi, a w tym także do szlifierki kątowej. Wśród asortymentu części zamiennych znajdują się stojaki, szczotki, osłony, papiery ścierne, tarcze i ostrza, a także inne części gwarantujące funkcjonalność i komfort użytkowania Twojego narzędzia. W zależności od wykonywanej pracy możesz dostosować swoją szlifierkę do charakterystyki szlifowanej powierzchni. U nas znajdziesz praktycznie wszystko, co przyda Ci się w utrzymaniu sprzętu w dobrej jakości oraz w jego naprawie. W sklepie Fiyo.pl oferujemy akcesoria ułatwiające Twoją codzienną pracę.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej