Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Szlifierka delta części i akcesoria

lub wybierz kategorię
Wszystkie marki (od a do z)

Kiedy stosować szlifierkę delta?

Szlifierka typu delta to jeden z rodzajów szlifierek oscylacyjnych. Dzięki jej małym rozmiarom, a także charakterystyce stopki, będziesz mógł stosować ją w miejscach, gdzie dotychczas możliwe było tylko szlifowanie ręczne. Szlifierka posiada również dostępną w naszym asortymencie ściernicę, czyli potocznie języczek, dzięki czemu oszlifujemy nawet wąskie zakamarki i szczeliny. Zasada działania szlifierki jest taka sama jak w przypadku pozostałych urządzeń tego typu.

Jaki model szlifierki delta posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej do szlifierki. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Skąd delta w nazwie?

Szlifierka delta, a konkretnie jej stopa jest w kształcie trójkąta. Jej wygląd bardzo przypomina popularną grecką literę delta, którą możemy kojarzyć z lekcji matematyki. Kształt stopki doskonale sprawdza się, jeżeli szlifujesz narożniki, mniejsze zawiłe powierzchnie, a także trudno dostępne miejsca. Na naszej stronie znajdziesz wiele części zamiennych i akcesoriów do elektronarzędzi, a w tym papiery ścierne w kształcie delty, stopki i ściernice do Twojej szlifierki.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej