Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Suszarka do ubrań części

Wszystkie części i środki do konserwacji suszarki dostępne na Fiyo.pl

Wszystkie części do suszarki do ubrań

Suszarki do ubrań nie są aż tak popularne jak pralki. W niektórych domach suszarka do ubrań jest niezbędna ze względu na problematyczne rozwieszanie ubrań. Suszarka, wbrew pozorom, jest bardzo przydatnym urządzeniem, ponieważ oszczędza czas, włókna ubrań nie ulegają zniszczeniu, a w pomieszczeniu nie gromadzi się wilgoć od suszonych ubrań.

Jaki model suszarki posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej z tyłu lub z boku na drzwiach suszarki. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Od uszczelki po grzałkę do suszarki

Jeżeli szukasz części zamiennych do suszarki, dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz oryginalne części zamienne do największych i najpopularniejszych marek. Mamy paski napędowe, części do drzwi, grzałki, termostaty, węże spustowe, silniki, uszczelki i wiele innych. W Fiyo.pl oferujemy również szeroki wybór akcesoriów takich jak kapsułki zapachowe czy szczotka do czyszczenia suszarki!

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej