Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Części i akcesoria do strzyżarki, maszynki do strzyżenia włosów

Wybierz markę maszynki do strzyżenia

Strzyżarka, maszynka do strzyżenia włosów

Strzyżarka to narzędzie, dzięki któremu w pomocą krótkiej pracy możemy przystrzyc włosy na określoną długość. Przez swoją dużą powierzchnię ostrza nie nadaje się do przystrzygania brody ani bardziej szczegółowych wyrównań, więc obszarem jej pracy pozostają włosy na głowie. Strzyżarki zwykle są wyposażone w elastyczną regulację długości strzyżenia, dzięki czemu możemy zdecydować sami o długości cięcia. Służyć do tego mogą różnorodne nakładki lub nasadki.

Nasadki, grzebienie i noże do strzyżarki

Te elementy w maszynce do strzyżenia włosów są bardzo mocno eksploatowane, dlatego co jakiś czas wymagają wymiany. Wszystkie te elementy możesz zamówić u nas na Fiyo.pl. Kliknij w kategorię lub markę swojego urządzenia, a znajdziesz poszukiwany element.

Jaki model strzyżarki posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej na spodzie lub z boku urządzenia. Jeżeli otrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej