Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Strug elektryczny części i akcesoria

Mała heblarka

Strug elektryczny można określić także mianem czegoś w rodzaju małej heblarki. To urządzenie nadaje się do obróbki drewna i może być używane zarówno podczas prac domowych i hobbystycznych, jak i profesjonalnych. Struga wykorzystasz nie tylko do strugania, ale także do fazowania i wręgowania. Z tego powodu przyda się odpowiedni dobór akcesoriów, które ułatwią pracę oraz zapewnią odpowiednią dokładność i komfort obsługi. Pamiętaj również o bezpieczeństwie pracy i nie pozwól, aby wadliwy sprzęt przyczynił się do jakichkolwiek obrażeń.

Jaki strug elektryczny posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej do struga. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Zestawy noży i paski

Jeżeli używasz swojego struga regularnie, to wiesz, że pewne części z czasem się zużywają i aby cieszyć się z pełnej funkcjonalności urządzenia musisz je wymieniać. W naszym sklepie oferujemy wiele części do elektronarzędzi, a w tym także do struga elektrycznego. Jeżeli potrzebujesz pasków zębatych i napędowych, noży i innych części to znajdziesz je na naszej stronie. W sklepie Fiyo.pl oferujemy akcesoria ułatwiające Twoją codzienną pracę.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej