Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Spawarka części i akcesoria

Wszystkie marki (od a do z)

Jaką spawarkę kupić?

Spawarka to przydatne urządzenie, które stało się nie tylko wyposażeniem profesjonalistów, ale także domowych amatorów. Zamiast zlecać wykonanie pracy w warsztacie, możemy sami wykonać proste czynności jak przyspawanie zawiasów w furtce czy uchwytów w zepsutym narzędziu. Przy wyborze spawarki musimy kierować się tym jaką pracę będziemy nią wykonywać, jak często i w jakim zakresie. Jeżeli jesteś amatorem, polecane dla Ciebie są spawarki transformatorowe, które charakteryszują się mało skomplikowaną budową i nadają się do okazjonalnych prac. Warto zaznaczyć, że spawarki te są także tańsze. Przy wyborze spwarki należy zwrócić uwagę na istotne parametry jakimi są: moc (około 160-200A dla spawarek do potrzeb domowych) oraz sprawność (czyli jak długo spawarka może pracować i jak długo będzie się chłodzić - wartość określona w procentach np. 75% oznacza, że na 7,5min pracy, spawrka potrzebować będzie 2,5min na chłodzenie). W zależnosci jaką spawarkę kupisz, na naszej stronie znajdziesz wiele części zamiennych, które wymienisz w niej bez problemu. Zwróć jednak uwagę na koszty części zużywających się i ich dostępność, aby nie narażać się na dodatkowe wysokie koszty.

Spawarka inwentorowa

Ten typ spawarki jest wybierany głównie przez profesjonalistów. Wyróżnia się wysoką sprawnością, płynniejszą pracą i regulacją prądu, a także wieloma funkcjami, które wspomagają spawanie. Są także bardziej ekonomiczne, za to droższe.

Jaką spawarkę posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej do spawarki. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Części do spawarki w Twoim domu

Potrzebujesz wymienić drut lub elektrody spawalnicze? Nie ma problemu. W naszym sklepie kupisz wiele akcesorii i części do elektronarzędzi, a w tym także do spawarek. Sprawdź nasz asortyment, kup elektrody, dysze i druty spawalnicze. W sklepie Fiyo.pl oferujemy akcesoria ułatwiające Twoją codzienną pracę.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej