Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Sodastream części, butelki, nakrętki i syropy

Wybierz kategorię

Części do Sodastream, butelki, nakrętki i syropy do mixów

Części do Sodastream

Pamiętacie jak kiedyś wodę sodową kupowaliśmy na ulicach naszych miast od "Pana z Budki"? Teraz możemy przygotować ją sami za pomocą Sodastream! Sam decydujesz o stopniu nasycenia Twojego napoju bąbelkami czy smakiem dzięki dodaniu specjalnych syropów. Za pomocą specjalych wielorazowych butelek (wydajność ok. 700 butelek) dajesz oddech naszemu środowisku i sam decydujesz ile wody potrzebujesz!

Twoje urządzenia Sodastream

Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru modelu swojego urządzenia to mamy wskazówkę. Dla tych urządzeń znajdziesz go na tabliczce znamionowej lub naklejce przymocowanej do urządzenia. Jeżeli masz z tym problem, to możesz zajrzeć także do instrukcji obsługi, a w razie wątpliwości skontaktuj się z nami poprzez Facebook'a lub inną formę kontaktu. Razem pomożemy Ci w pełni korzystać z możliwości Twojego urządzenia.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej