Senseo części zamienne

Philips Senseo Quadrante
Philips Senseo Twist
Philips Senseo Sarista
Philips Senseo czesci zamienne i akcesoria do konserwacji

Partner Senseo

Jako dumny partner marki Senseo jesteśmy w stanie dostarczyć szeroki zakres części do Twojego ekspresu do kawy. Wszystkie modele, do których posiadamy części, zostały podane powyżej. Wystarczy, że klikniesz w swój model Senseo. Zobaczysz wtedy wszystkie dostępne części zamienne do danego modelu i produkty do konswerwacji ekspresu do kawy. Gwarantujemy, że wszystkie wyświetlone produkty będą pasować do Twojego ekspresu do kawy Senseo!

Części zamienne do ekspresu Senseo

Posiadasz ekspres do kawy Senseo i potrzebujesz części zamiennej? Dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz części do wszystkich modeli ekspresów Senseo. Posiadamy filtry na saszetki, zbiorniki na wodę, uszczelki i wiele innych. U nas znajdziesz wszystkie części do ekspresu do kawy. Od uszczelki po środki do odkamieniania!

Jaki sprzęt Senseo posiadam?

W celu zamówienia odpowiedniej części potrzebny będzie numer modelu urządzenia. Dzięki podaniu konkretnego modelu będziesz miał pewność, że zamawiasz element w 100% pasujący do Twojego sprzętu. Numer ten znajduje się na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce oraz składa się z kombinacji liter i cyfr. Jego umiejscowienie zależy od konkretnego urządzenia. Często znajduje się na tylnej ściance urządzenia lub na wewnętrznej stronie drzwi (jeżeli dany sprzęt je posiada). Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej