Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Robot kuchenny & mikser części

Wszystko do Twojego robota kuchennego

Robot kuchenny to idealny sprzęt do każdej kuchni! Zastępuje kilka urządzeń, a przy tym zajmuje relatywnie mało miejsca. Cena robotów wielofunkcyjnych staje się coraz niższa, dzięki czemu ich kupno nie kojarzy się już z luksusem. Wielofunkcyjny robot kuchenny łączy kilka funkcji innych urządzeń połączonych w jedną konstrukcję. Wyróżniamy dwa typy robotów kuchennych; robot wieloczynnościowy z misą oraz robot wieloczynnościowy z malakserem. Robot wieloczynnościowy z misą oferuje mniej funkcji niż sprzęt z malakserem, za to charakteryzuje się wysoką wydajnością. Robot wieloczynnościowy z misą możemy podzielić na dwie kategorie; roboty tradycyjne, gdzie mieszadła obracają się w jednym kierunku, wokół własnej osi oraz roboty planetarne, w których mieszadła obracają się wielokierunkowo, wokół własnej misy i osi. Natomiast robot wieloczynnościowy z malakserem to nowsza wersja robotów kuchennych, która umożliwia dodatkowo takie zadania jak mieszanie, siekanie, rozdrabnianie. Bardzo często w zestawie znajdują się przystawki np. do wyciskania soków. Roboty wielofunkcyjne mogą pełnić funkcje; miksera, blendera, wyciskarki, młynka czy malaksera. Jeżeli szukasz części do robota kuchennego, dobrze trafiłeś!

Jaki model robota kuchennego posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej pod spodem, z tyłu lub z boku robota kuchennego. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Od napędu po ostrza do robota kuchennego

Jeżeli szukasz części zamiennych do robota kuchennego, dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz oryginalne części zamienne do największych i najpopularniejszych marek. W Fiyo.pl oferujemy szeroki wybór akcesoriów ułatwiających Twoje codzienne obowiązki!

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej