Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Akcesoria i części do pralki

 Wszystkie części zamienne możesz zamówić online na Centralalaczesci.pl

Wszystko do Twojej pralki

Pralka zalała Ci mieszkanie? A może nie pobiera wody? Na Fiyo.pl znajdziesz szeroki wybór części zamiennych i akcesoriów do twojej pralki. W naszym sklepie internetowym oferujemy asortyment do pralek wszystkich producentów jak na przykład Bosch, Miele, Electrolux, Whirlpool, Candy, Samsung, Indesit, Polar, Beko, Hotspot-Ariston, Siemens, Ardo, Mastercook, Gorenje i AEG. Sprzedajemy m.in. pompy, grzałki, paski napędowe i akcesoria do pralki.

Jaką pralkę posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej na pralce. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Od drzwi po pompę

Jeżeli szukasz części zamiennych dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz każdą część do największych i najpopularniejszych marek. Posiadamy również w sprzedaży akcesoria do pralki oraz produkty przeznaczone do konserwacji.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej