Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Pilarka taśmowa części i akcesoria

lub wybierz kategorię
Wszystkie marki (od a do z)

Pilarka taśmowa do drewna

Ten rodzaj pilarki jest jedną z najbardziej uniwersalnych i wszechstronnych narzędzi do każdego przydomowego lub profesjonalnego warsztatu ciesielskiego. Urządzenie to pozwala na dokładne i gładkie cięcie drewna. Pamiętaj jednak o dokładnym sprawdzeniu swojego urządzenia przed użytkowaniem. Co jakiś czas pilarka wymagać będzie wymiany ostrza, oleju i drobnych poprawek technicznych.

Jaki model pilarki taśmowej posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej do laubzegi. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Brzeszczoty, ostrza do pilarki taśmowej

W naszym sklepie posiadamy popularne brzeszczoty i elementy tnące do Twojej pilarki taśmowej. Urządzenie bez tych elementów nie będzie mogło pracować, a zużyty brzeszczot sprawi, że Twoja praca będzie nieefektywna. Jeżeli szukasz nowego brzeszczotu do pilarki taśmowej, to dobrze jest na właściwej stronie. Z asortymentu wybierzesz wiele akcesoriów i części do elektronarzędzi, a w tym także brzeszczoty do pilarki taśmowej. W sklepie Fiyo.pl oferujemy akcesoria ułatwiające Twoją codzienną pracę.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej