Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Pilarka tarczowa części i akcesoria

Jak dbać o pilarkę?

Twoje narzędzie pracy, niezależnie od marki i ceny, wymaga systematycznej konserwacji. Oto kilka porad, które przedłużą żywotność urządzenia:

  • Pamiętaj, aby piła była właściwie naostrzona oraz czysta. Tarcza piły często pokrywa się osadami i pyłami powstającymi na przykład przy cięciu drewna. Zaniedbanie systematycznego czyszczenia, może w rezultacie spowodować spadek jakości cięcia.
  • Unikaj warunków, w których istnieje ryzyko zarysowania powierzchni tarczy. Rysy przyczynią się do zbierania większej ilości brudu.
  • Przechowuj pilarkę w warunkach ograniczających dostęp wilgoci. Jej nadmiar może spowodować między innymi pojawienie się rdzy.

Jaką pilarkę posiadam?

W celu zamówienia części zamiennej w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej z boku lub z tyłu pilarki. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Akumulator w pilarce przestał działać?

Na naszej stronie znajdziesz wiele części do elektronarzędzi, a w tym także do pilarek tarczowych, stołowych lub taśmowych. Wśród asortymentu części zamiennych znajdują się akumulatory, tarcze tnące, szczotki węglowe i inne. W sklepie Fiyo.pl oferujemy akcesoria ułatwiające Twoją codzienną pracę.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej