Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Pilarka stołowa części i akcesoria

Cyrkularka i krajzega

Powszechnie w Polsce przyjęło się nazywać pilarkę stołową w różny sposób, ale to właśnie cyrkularka i krajzega są najbardziej popularnymi nazwami. Jest to urządzenie do pracy, głównie przy obróbce różnego rodzaju drewna. Posiada dużą moc i pracuje zazwyczaj przy napięciu trójfazowym. Z pilarką tarczową, często związane są różnego rodzaju wypadki, dlatego warto pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu i podwyższonej koncentraji w trakcie pracy.

Twoja własna pilarka stołowa

Wiele osób próbuje swoich sił w konstrukcji własnej piły stołowej. Część osób podejmuje się także naprawy swojej pilarki domowymi sposobami. Sądzimy, że najlepiej kupić solidne i sprawdzone części oraz nie ryzykować wadliwego działania swojej pilarki. Gdy potrzbujesz większej swobody, precyzji i komfortu pracy wybierz produkty z naszego sklepu, które z pewnością pomogą Ci naprawić i udoskonalić Twoją pilarkę

Jaką pilarkę stołową posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej do pilarki. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Potrzebujesz tarczy tnącej lub piły zębatej?

Na Naszej stronie znajdziesz wiele części i akcesorii do elektronarzędzi. Między innymi tarcze tnące, pierścienie i śruby do Twojej pilarki stołowej. Każda pilarka stołowa może się zepsuć i będziesz potrzebował części zamiennej. W sklepie Fiyo.pl oferujemy akcesoria ułatwiające Twoją codzienną pracę.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej