Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Piła szablasta części i akcesoria

Zastosowanie piły szablastej

Piła lub pilarka szablasta posiada krótki brzeszczot, który porusza się ruchem posuwisto-zwrotnym i jest przeznaczona do cięcia poprzecznego. W porównaniu do wyrzynarki, można wykonywać nią głębsze cięcia, a jednocześnie gwarantuje precyzję i bezpieczeństwo pracy. Jest to funkcjonalne narzędzie, które sprawdzi się w naszym warsztacie. Największe zastosowanie znajdzie przy drobnych pracach domowych wymagających cięcia różnych materiałów. Piłą szablastą możemy ciąć drewno, plastik, płyty gipsowe, a nawet beton. Możliwe jest to dzięki wymiennym brzeszczotom, które z łatwością zmienisz w zależności od tego jaki materiał musisz w danej chwili ciąć. Brzeszczoty dostępne są w naszym asortymencie. Sprawdź brzeszczoty.

Jaką piłę szablastą posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej do piły szablastej. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Piła szablasta akumulatorowa

Popularne piły szablaste często pobierają energię z dołączonego akumulatora. Musimy jednak pamiętać, że akumulatory i ładowarki mogą z czasem działać coraz mniej efektywnie i trzeba je wymienić. Na naszej stronie znajdziesz wiele części do elektronarzędzi, a w tym także akumulatory i ładowarki do pił szablastych. W sklepie Fiyo.pl oferujemy akcesoria ułatwiające Twoją codzienną pracę.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej