Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Piekarnik części zamienne i akcesoria

Wszystkie marki (od A do Z)

Wszystko dla Twojego piekarnika

Oprócz najprostszych w użyciu piekarników tradycyjnych mamy także do wyboru urządzenia kompaktowe takie jak: połączenie piekarnika i kuchenki mikrofalowej, piekarników parowych oraz piekarników parowych z funkcją pieczenia. Często piekarnik posiada wiele przydatnych programów automatycznych, dobiera czas, temperaturę i grzałki do przygotowania ciasta, mięsa czy pizzy. Piekarnik może posiadać szereg dodatkowych funkcji: termosonda, która sprawdza temperaturę wewnątrz potrawy czy podwójna komora, która umożliwia niezależne pieczenie dwóch dań na raz. Bardzo pomocną funkcją jest system samoczyszczenia piekarnika. Warto zastanowić się nad piekarnikiem z pyrolizą w którym zanieczyszczenia są wypalane w temperaturze ok. 500°C i zamieniają się w bardzo łatwy do usunięcia popiół. Jeżeli szukasz części do piekarnika, dobrze trafiłeś!

Jaki model piekarnika posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej z tyłu lub na drzwiach piekarnika. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Od grzałki po blachy do pieczenia

Jeżeli szukasz części zamiennych do piekarnika, dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz oryginalne części zamienne do największych i najpopularniejszych marek. Posiadamy także szereg zamienników, którymi zastąpisz zepsute lub zużyte części. W Fiyo.pl oferujemy szeroki wybór akcesoriów ułatwiających Twoje codzienne obowiązki!

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej