Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Philips części

Philips czesci i akcesoria

Philips części zamienne

Firma została założona w 1891 roku przez braci Gerarda i Antona Philipsa w Holandii. Ich pierwszym produktem była żarówka. W latach 20. XX wieku zaczęto wytwarzać inne sprzęty, a w 1939 wprowadzono na rynek pierwszą golarkę elektryczną. Głównym celem firmy jest poprawa jakości życia ludzi poprzez wprowadzenie w odpowiednim czasie innowacji technicznych. Marka Philips jest znana i ceniona przez klientów.

Philips ekspres do kawy

Philips posiada w swojej ofercie w pełni automatyczne ekspresy do kawy, ręczne ekspresy do kawy Saeco i ekspresy z filtrem. Dzięki automatycznemu ekspresowi do kawy Philips możesz cieszyć się kolejnymi filiżankami kawy ze świeżo zmielonych ziaren. Jeżeli twój ekspres zepsuł się, nie czekaj! W naszym sklepie znajdziesz części do swojego ekspresu.

Philips odkurzacz

Philips posiada w swojej ofercie odkurzacze workowe, bezworkowe, bezprzewodowe odkurzacze pionowe oraz odkurzacze umożliwiające czyszczenie na mokro. Philips wyposaża nasze domy także w odkurzacze parowe, ręczne i automatyczne. U nas znajdziesz worki do każdego typu odkurzaczy marki Philips. Twój odkurzacz wymaga naprawy? Znajdź w naszym sklepie internetowym potrzebną część i napraw go sam!

Philips małe AGD

Marka zajmuje się również produkcją wszechstronnych rozwiązań do zastosowań kuchennych, takich jak: blender ręczny, robot kuchenny czy mikser. Jeżeli Twoje urządzenie odmówiło posłuszeństwa spróbuj dobrać odpowiednią część w naszym sklepie i przywróć mu nowe życie.

Jakie urządzenie Philips posiadam?

W celu zamówienia odpowiedniej części potrzebny będzie numer modelu urządzenia. Dzięki podaniu konkretnego modelu będziesz miał pewność, że zamawiasz element w 100% pasujący do Twojego sprzętu. Numer ten znajduje się na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce oraz składa się z kombinacji liter i cyfr. Jego umiejscowienie zależy od konkretnego urządzenia. Często znajduje się na tylnej ściance urządzenia lub na wewnętrznej stronie drzwi (jeżeli dany sprzęt je posiada).
W przypadku trudności ze znalezieniem numeru urządzenia, możesz skorzystać z naszej podpowiedzi 'tutaj' lub kliknąć na pole pomocy na pionowym pasku z lewej strony.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej