Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Toster części

Lub wybierz kategorię

Wszystko do Twojego opiekacza

Opiekacz to urządzenie umożliwiające przygotowanie kanapek serwowanych na ciepło. Często opiekacz daje także inne możliwości i nierzadko może pełnić rolę grilla. W niektórych modelach płyta grzejna pokryta jest płytkami, które można z łatwością wymieniać. Odinstalowanie płytek umożliwia ich późniejsze mycie, nawet w zmywarce. Oprócz płytek do kanapek istnieje możliwość zastosowania wymiennych komponentów stworzonych do przygotowywania gofrów, naleśników lub nawet grillowania. Jeżeli szukasz części do opiekacza, dobrze trafiłeś!

Jaki model opiekacza posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej na spodzie opiekacza. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Od płyty do grillowania po tackę na okruchy

Jeżeli szukasz części zamiennych do opiekacza, dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz oryginalne części zamienne do największych i najpopularniejszych marek. W Fiyo.pl oferujemy szeroki wybór akcesoriów ułatwiających Twoje codzienne obowiązki!

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej