Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Okap kuchenny części

Wybierz markę okapu kuchennego

Wszystko do Twojego okapu kuchennego

Częste gotowanie powoduje zaparowane okna, zadymienie czy swąd przypalonego jedzenia. Dlatego warto wyposażyć swoją kuchnię w okap kuchenny, który pomoże uwolnić dom lub mieszkanie od kuchennych zapachów. Znalezienie właściwego okapu zależy od kilku czynników: wielkości kuchni, dostępu do szybu wentylacyjnego czy własnego stylu. Okapy kuchenne dzielimi ze względu na tryb wykonywanej pracy: wyciąg lub pochłaniacz. Zasada działania wyciągu jest prosta, zasysa powietrze i wydmuchuje je na zewnątrz. Natomiast pochłaniacz działa w obiegu zamkniętym. Początkowo powietrze jest wstępnie oczyszczane z tłuszczy, następnie za pomocą filtrów węglowych z zapachów i dymu, oczyszczone takim sposobem powietrze zostaje spowrotem wydmuchane do kuchni. Koszt utrzymania pochłaniacza jest stosunkowo wyższy, ponieważ wymaga okresowej wymiany filtra co 2-6 miesięcy. Jeżeli szukasz części do okapu, dobrze trafiłeś!


Jaki model okapu kuchennego posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej na spodzie, z tyłu lub boku okapu. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.


Od przycisku po filtr do okapu kuchennego

Jeżeli szukasz części zamiennych do okapu kuchennego, dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz oryginalne części zamienne do największych i najpopularniejszych marek. W Fiyo.pl oferujemy szeroki wybór akcesoriów ułatwiających Twoje codzienne obowiązki!

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej