Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Odkurzacz parowy części zamienne i akcesoria

Wybierz markę swojego odkurzacza parowego

Odkurzacz parowy - do czego służy parownica

Odkurzacz parowy pod wpływem ciśnienia wytwarza parę wodną. Dokładniej mówiąc parownica działa tak, że woda podgrzana do temperatury 100 stopni Celsjusza zostaje wyrzucana w postaci pary na czyszczoną powierzchnię, co skutecznie usuwa nawet najbardziej odporny brud. Zaletą tego działania jest bezpieczeństwo Twoich podłóg i dywanów, bo nie używasz żadnych detergentów ani tarcia, a jednak efektywnie odtłuszczasz i dezynfekujesz czyszczone powierzchnie.

Zawór bezpieczeństwa, szczotki, ściereczki frotte, odkamieniacze do odkurzacza parowego

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór części i akcesoriów do odkurzacza parowego. Znajdziesz u nas dysze, filtry, szczotki, węże, ściereczki czyszczące i inne akcesoria do Twojej parownicy. Specjalizujemy się w częściach do odkurzaczy parowych marek Kärcher.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej