Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Części do odkurzacza

Wszystkie części zamienne i akcesoria do Twojego odkurzacza możesz zamówić na Fiyo.pl

Wszystko do twojego odkurzacza

Każdy odkurzacz przez długi okres eksploatacji musi wiele wytrzymać. Jeżeli urządzenie jest dobrej jakości jego żywotność jest bardzo długa. Czasami jednak nawet najlepszy sprzęt może odmówić posłuszeństwa. Na Fiyo.pl znajdziesz szeroki wybór części zamiennych i akcesoriów do odkurzaczy. W naszym sklepie internetowym oferujemy asortyment do odkurzaczy wszystkich producentów jak na przykład Miele, Philips en Dyson. Sprzedajemy m.in. różnego rodzaju szczotki, węże czy worki do odkurzaczy. Najczęściej poszukiwanymi modelami są Miele black pearl 5000, Philips fc9171 oraz Dyson dc05.

Jaki odkurzacz posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej na spodzie lub z boku odkurzacza. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Od worków do szczotek

Czegokolwiek szukasz, części do zepsutego silnika czy nowej rury do odkurzacza możemy zaoferować wszystkie części zamienne do odkurzaczy największych i najpopularniejszych marek. Oferujemy również worki do wszystkich modeli odkurzaczy oraz szeroką gamę różnego rodzaju filtrów. Szukasz odświeżacza powietrza lub środka czyszczącego odpowiedniego do twojego odkurzacza? Znajdziesz je w naszej ofercie części zamiennych do odkurzaczy.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej