Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Oczyszczacz powietrza filtry i części

Oczyszczacz powietrza: filtry i części

Powietrze w miastach niestety jest coraz brudniejsze i bardziej nasycone w substancje szkodliwe dla naszego organizmu. To powietrze często bywa suche i ciężkie, co przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu i śnie. Unoszący się kurz w naszym domu również skutecznie utrudnia swobodne oddychanie. Światowa Organizacja Zdrowia raportuje, że powietrze w naszym bezpiecznym domu bywa od 4 do nawet 100 razy bardziej toksyczne niż to na zewnątrz. Co z tym zrobić? Technologia nadeszła z ratunkiem w postaci oczyszczacza powietrza. Te sprytne orządzenia przefiltrują powietrze w pomieszczeniu tak skutecznie, że będzie czystsze niż nad morzem! Filtry z wnętrza oczyszczacza skutecznie zatrzymują roztocza, wirusy i bakterie, smog, ozon, alergeny zwierzęce czy pleśń.

Jaki model oczyszczacza posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej do oczyszcza powietrza. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej