Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Nilfisk części

Wybierz swoje urządzenie Nilfisk

Oficjalny Partner Nilfisk dla czesci i akcesoriów

Marka Nilfisk - myjki wysokociśnieniowe, myjki do okien oraz odkurzacze

Firma Nilfisk została założona w 1906 roku przez młodego inżyniera P. A. Fiskera w Kopenhadze. Obecnie Nilfisk jest jednym z czołowych światowych producentów profesjonalnych urządzeń czyszczących.

Historia firmy Nilfisk

P.A. Fisker był inżynierem elektrykiem pasjonującym się silnikami elektrycznymi. W roku 1906 Fisker założył firmę zajmującą się produkcją silników do wiertarek, wentylatorów, obrabiarek oraz młynków do kawy. Od samego początku istnienia przedsiębiorstwa pasjonata snuł wizję międzynarodowej firmy, oferującej swoje produkty na całym świecie. Odkurzacz przenośny marki Nilfisk był pierwszym w Europie, który mogła obsługiwać tylko jedna osoba. Wcześniej odkurzacze były na tyle ogromne, że do ich obsługi potrzebowano kilku osób.

Nilfisk myjka ciśnieniowa

Myjki ciśnieniowe renomowanej duńskiej marki Nilfisk nadają się do szerokich zastosowań. Urządzenie z łatwością pozwala na czyszczenie schodów, pojazdów czy kostki brukowej. Myjka wysokociśnieniowa to niezwykle funkcjonalny i przydatny sprzęt. Duża siła mycia gwarantuje wyczyszczenie nawet silnie zabrudzonych miejsc.

Nilfisk myjka do okien

Myjka do okien marki Nilfisk zapewnia szybkie oraz dokładne mycie okien bez pozostawiania smug i zacieków. Czy jest możliwe umycie okna bez smug i żmudnego wycierania? Oczywiście, ale tylko przy pomocy myjki do okien! Myjka do szyb znacznie skraca czas pracy, ponieważ nie musisz poprawiać i wycierać okna kilka razy.

Nilfisk odkurzacz

Odkurzacze Nilfisk są wydajne i skuteczne. Urządzenia występują w kilku różnych rozmiarach, pojemnościach, wersjach i konstrukcjach.

Jakie urządzenie Nilfisk posiadam?

W celu zamówienia odpowiedniej części potrzebny będzie numer modelu urządzenia. Dzięki podaniu konkretnego modelu będziesz miał pewność, że zamawiasz element w 100% pasujący do Twojego sprzętu. Numer ten znajduje się na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce oraz składa się z kombinacji liter i cyfr. Jego umiejscowienie zależy od konkretnego urządzenia. Często znajduje się na tylnej ściance urządzenia lub na wewnętrznej stronie drzwi (jeżeli dany sprzęt je posiada). Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej