Nespresso części zamienne i akcesoria

Wybierz swój model ekspresu do kawy Nespresso

Ekspresy do kawy Nespresso są wytwarzane przez trzech producentów: De'Longhi, Krups i Magimix. Wybierz swój model i znajdź wszystkie części do twojego ekspresu do kawy Nespresso.

Nespresso Krups ekspres do kawy części

Nespresso Krups

Nespresso Magimix ekspres do kawy części

Nespresso Magimix

Nespresso De'Longhi ekspres do kawy części

Nespresso De'Longhi

Nespresso ekspres do kawy czesci i akcesoria

Nespresso części zamienne

Nestlé Nespresso S.A. jest to szwajcarska firma która jako pierwsza wprowadziła na rynek koncepcję kawy porcjowanej. Kawa w kapsułkach cieszy się coraz większą popularnością. Kawa Nespresso jest dostępna w ponad 50 krajach, a co minutę na całym świecie wypijanych jest około 12.300 filiżanek kawy dziennie. Ekspres Nespresso wprowadza do naszych domów oraz biur, wygodny, czysty oraz sprawnie działający system parzenia kawy o wybitnych walorach oraz szerokiej gamie wyboru smaków i aromatów.

W naszym sklepie znajdziesz szereg części zamiennych i akcesoriów do wielu urządzeń Nespresoo z serii De'Longhi, Magimix i Krups. Szukaj po numerze modelu urządzenia lub po kategorii i znajdź właściwy element. Usprawnij swoje urządzenie i przywróć mu pełnię funkcjonalności z Fiyo.

Jak działa Nespresso?

System Nespresso polega na umieszczeniu kapsułki w głowicy, następnie woda przepływa przez nią pod ciśnieniem, a na końcu ciągle zamknięta kapsułka ze zużytą kawą wpada nam do pojemnika. Dodatkowo głowica jest przepłukiwana za każdym razem gorącą wodą, więc nic nie zanieczyszcza ekspresu.

nespresso części zamienne

Nespresso odkamienianie

Twój ekspres do kawy nie działa? Może to być wina kamienia! Sprawdź naszą ofertę! Posiadamy oryginalne środki rekomendowane przez producenta do czyszczenia i usuwania kamienia z urządzenia. Pamiętaj o systematycznym odkamienianiu. Jeżeli zaniedbasz swoje urządzenie, a kamień dostanie się do urządzenia, to możesz być pewny, że ekspres nie będzie działać na długo. Sprawdź odkamieniacz Nespresso i środki czyszczące.

Nespresso akcesoria

Posiadamy w swojej ofercie kratki ociekowe, pokrywy do ekspresu, pojemniki na kapsułki, a nawet moduł zaparzający. To właśnie u nas kupisz oryginalne części do ekspresu Nespresso. Posiadamy każdą część zamienną, od zbiornika na wodę po uszczelkę. Sprawdź jedne z najczęściej kupowanych części w naszym sklepie:

Pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić swój numer modelu. Tylko znajdując go na tabliczce znamionowej przymocowanej do urządzenia lub w instrukcji obsługi możesz mieć pewność, że to właśnie do tego modelu urządzenia możesz szukać części. Jeżeli masz problem ze znalezieniem numeru modelu swojego urządzenia to pamiętaj, że zawsze możesz skontaktować się z nami. Jesteśmy tutaj, aby pomóc. Prosimy skontaktować się poprzez Facebook'a lub inną formę kontaktu. Razem pomożemy Ci w pełni korzystać z możliwości Twojego urządzenia.

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej