Nespresso części zamienne i akcesoria

Wybierz swój model ekspresu do kawy Nespresso

Ekspresy do kawy Nespresso są wytwarzane przez trzech producentów: De'Longhi, Krups i Magimix. Wybierz swój model i znajdź wszystkie części do twojego ekspresu do kawy Nespresso.

Nespresso Krups ekspres do kawy części

Nespresso Krups

Nespresso Magimix ekspres do kawy części

Nespresso Magimix

Nespresso De'Longhi ekspres do kawy części

Nespresso De'Longhi

nespresso części zamienne

Nespresso ekspres do kawy czesci i akcesoria

Nespresso – kawa z kapsułki

Nestlé Nespresso S.A. jest to szwajcarska firma która jako pierwsza wprowadziła na rynek koncepcję kawy porcjowanej. Kawa w kapsułkach cieszy się coraz większą popularnością. Kawa Nespresso jest dostępna w ponad 50 krajach, a co minutę na całym świecie wypijanych jest około 12.300 filiżanek kawy dziennie. Ekspres Nespresso wprowadza do naszych domów oraz biur, wygodny, czysty oraz sprawnie działający system parzenia kawy o wybitnych walorach oraz szerokiej gamie wyboru smaków i aromatów.

Jak działa Nespresso?

System Nespresso polega na umieszczeniu kapsułki w głowicy, następnie woda przepływa przez nią pod ciśnieniem, a na końcu ciągle zamknięta kapsułka ze zużytą kawą wpada nam do pojemnika. Dodatkowo głowica jest przepłukiwana za każdym razem gorącą wodą, więc nic nie zanieczyszcza ekspresu.

Mój Nespresso nie działa! Co robić?

Twój ekspres do kawy nie działa? Twój zbiornik na wodę potłukł się? Nie musisz kupować nowego urządzenia! Sprawdź naszą ofertę! Posiadamy kratki ociekowe, pokrywy do ekspresu, pojemniki na kapsułki, a nawet moduł zaparzający. To właśnie u nas kupisz oryginalne części do ekspresu Nespresso. Posiadamy każdą część zamienną, od zbiornika na wodę po uszczelkę. W naszej ofercie znajdziesz również odkamieniacz do ekspresu do kawy w okazyjnej cenie.

Jaki sprzęt Nespresso posiadam?

Aby zamówić odpowiednią część do Nespresso potrzebny będzie numer modelu urządzenia. Numer ten znajduje się na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce oraz składa się z kombinacji liter i cyfr. Jego umiejscowienie zależy od konkretnego urządzenia. Często znajduje się na tylnej ściance urządzenia lub na wewnętrznej stronie drzwi (jeżeli dany sprzęt je posiada). Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej