Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Akcesoria i części do multinarzędzi

Marki wszystkich narzędzi wielofukncyjnych

Części zamienne do urządzeń wielofunkcyjnych

Multinarzędzie to urządzenie, które jednocześnie nadaje się do polerowania, cięcia, frezowania, wiercenia i klejenia. Jeżeli któryś element Twojego multinarzędzia wymaga wymiany, pamiętaj, że u nas możesz zamówić części zamienne do urządzeń wielofunkcyjnych!

Części zamienne do multinarzędzia - od ostrza, po frezy, taśmy szlifierskie i ładowarki

W naszym asortymencie posiadamy bardzo duży wybór różnych akcesoriów, które dodatkowo uwolnią potencjał Twojego multinarzędzia. Możesz u nas zamówić różnego rodzaju końcówki, papiery ścierne, elementy do polerowania i szlifowania, uchwyty i przecinarki. Możemy również zaproponować wiele akulumatorów i ładowarek do narzędzi wielofunkcyjnych marek Dremel, Bosch, Makita, Milwaukee czy AEG.

Jaki model multinarzędzia posiadam?

Żeby mieć pewność, że zamawiasz odpowiednią część zamienną w naszym sklepie, powinieneś znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej na spodzie lub z boku urządzenia. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej