Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Narzędzia do obróbki ścian części i akcesoria

Wybierz markę narzędzia do obróbki ścian

lub wybierz kategorię
Wszystkie marki (od a do z)

Dyski do polerowania i szczotki szlifierskie do Twojego narzędzia obróbki ścian

Pracujesz z urządzeniem, jakim jest narzędzie do obróbki ścian? Chcesz wyczyścić powierzchnię i przygotować ją do malowania? A może chcesz usunąć dotychczasową farbę lub położyć gładź? Do różnego rodzaju prac, potrzebować będziesz poszczególnych szczotek i dysków do polerowania. Są to części, które z czasem się zużywają i wymagają wymiany. W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów części zamiennych do elektronarzędzi, a w tym także szczotki i talerze szlifierskie do obróbki ścian. Pamiętaj o systematycznej wymianie i zagwarantowaniu sobie komfortowej i efektywnej pracy. Zamów części online już teraz i dostosuj swoje urządzenie do wykonywanej pracy.

Jakie narzędzie posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej do narzędzia do obróbki ścian. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej