Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Myjka do okien części

Wybierz markę myjki do okien

Wszystko do Twojej myjki do okien

Nie przepadasz za myciem okien, ciągłego usuwania smug, zacieków na parapetach? Specjaliści z firmy Kärcher stworzyli poręczne urządzenie, za pomocą którego możesz umyć każde okno w niespełna minutę. Mycie okien myjką firmy Kärcher nie powoduje zacieków, dzięki zasysaniu wody z czyszczonej powierzchni. Czyszczenie nie powoduje smug i nie masz kontaktu z brudem. Myjkę możesz stosować do wszystkich płaskich wodoodpornych powierzchni. Urządzenie to idealnie sprawdza się na różnych powierzchniach, takich jak: okna, lustra, płytki, kafelki, wszelkiego typu powierzchnie szklane. Myjka do okien znakomicie usuwa m.in. zabrudzenia wynikające z warunków atmosferycznych, brud, kurz, osady z wody czy dymu papierosowego. Jeżeli szukasz części do myjki do okien, dobrze trafiłeś!

Jaki model myjki do okien posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej na spodzie myjki do okien. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Od ładowarki po środki czyszczące do myjki okiennej

Jeżeli szukasz części zamiennych do maszyny do myjki do okien, dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz oryginalne części zamienne do największych i najpopularniejszych marek. W Fiyo.pl oferujemy szeroki wybór akcesoriów ułatwiających Twoje codzienne obowiązki!

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej