Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Myjka ciśnieniowa części

Wszystko do Twojej myjki ciśnieniowej

Kärcher jest światowej sławy producentem profesjonalnych myjek ciśnieniowych przeznaczonych do użytku domowego. Myjki ciśnieniowe są bardzo skutecznymi urządzeniami szeroko stosowanymi do mycia pojazdów, czyszczenia chodników oraz posiadają wiele innych zastosowań w gospodarstwach domowych. Gdy myjka Kärcher zepsuje się, z łatwością możesz wymienić uszkodzoną część i przedłużyć jej żywotność. Na Fiyo.pl znajdziesz szeroki wybór części zamiennych i akcesoriów do myjki ciśnieniowej Kärcher.

Od głowicy sterującej po uszczelki do myjki ciśnieniowej

Jeżeli szukasz części zamiennych do myjki ciśnieniowej, dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz oryginalne części zamienne do największych i najpopularniejszych marek. W Fiyo.pl oferujemy szeroki wybór akcesoriów ułatwiających Twoje codzienne obowiązki!

Jaki model myjki ciśnieniowej posiadam?

Wiemy, jak ciężkie może być znalezienie numeru swojego urządzenia. Jest on jednak niezbędny do upewnienia się, że zamawiany produkt będzie pasować. Numer ten zazwyczaj składa się z kombinacji liter i cyfr (czasami nosi on nazwę "e-number"). Znajduje się na tabliczce znamionowej lub naklejce przymocowanej do urządzenia. Miejsce, w którym znajdziesz tę tabliczkę może różnić się od urządzenia i modelu. Dla myjek jest on umiejscowiony najczęściej na spodzie urządzenia. Więcej możesz znaleźć w naszym poradniku - Jak znaleźć numer modelu mojego urządzenia.
Jeżeli nadal nie wiesz, czy posiadasz prawidłowy numer lub martwisz się, że część nie będzie pasować do Twojego urządzenia, to nie przejmuj się! Jesteśmy tutaj, aby pomóc. Prosimy skontaktować się z nami poprzez Facebook'a lub inną formę kontaktu. Razem pomożemy Ci w pełni korzystać z możliwości Twojego urządzenia.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Fiyo jest tutaj dla Ciebie. Sprzedajemy części zamienne, akcesoria i środki czyszczące do wszystkich Twoich urządzeń w domu i ogrodzie od 1978 roku. Na początku działalności prowadziliśmy sklep w małym miasteczku i każdego dnia pomagaliśmy naszym klientom znaleźć właściwy produkt. W zasadzie do dzisiaj robimy dokładnie to samo. W 2017 roku zmieniona została nazwa naszego sklepu na Fiyo. Naszą misją jest pomoc w wyborze właściwego produktu oraz oszczędność czasu i pieniędzy naszych klientów.
Jak? To proste! Dzięki właściwej i regularnej konserwacji, naprawom i wymianom części w swoim urządzeniu, pomagasz przedłużyć jego żywotność i funkcjonalność. Dodatkowo oszczędzasz dzięki temu czas i pieniądze na zakup nowego urządzenia. W Fiyo wierzymy, że każdy może to zrobić, nawet jeżeli nie zna urządzenia od technicznej strony. Razem z nami przywrócisz pełną efektywność działania swojego sprzętu. Masz to z Fiyo!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej