Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Akcesoria i części do młota udarowego

Akcesoria i części do młota udarowego

Młot udarowy jest znany również jako młot kujący, młot do dłutowania, młotowiertarka i młot wyburzeniowy. Dobrze się sprawdza przy przebijaniu ścian i posadzek, kuciu w kamieniu i betonie oraz przy rozbiórkach. W naszym sklepie oferujemy szeroki asortyment zestawów wierteł udarowych, akumulatorów i ładowarek, szczotek węglowych oraz wierteł SDS-Plus, do młotowiertarek różnych producentów..

Zastosowanie młota udarowego

Młoty udarowej posiadają wiele zastosowań. Wykorzystywane są zarówno przez profesjonalne ekipy budowlano-remontowe w codziennej pracy, jak i przez amatorów samodzielnych remontów. W zależności od przeznaczenia, młoty posiadają zestaw różnych parametrów technicznych, które przekładają się na sposób i częstotliwość użytkowania. Młot udarowy to najogólniej rzecz biorąc, elektronarzędzie, które służy do kucia w betonie, kamieniu, skuwania posadzek czy przebijania ścian. Szukasz innego urządzenia? Sprawdź także części zamienne do innych sprzętów:

Jaki model młota posiadam?

Wiemy, jak ciężkie może być znalezienie numeru swojego urządzenia. Jest on jednak niezbędny do upewnienia się, że zamawiany produkt będzie pasować. Numer ten zazwyczaj składa się z kombinacji liter i cyfr (czasami nosi on nazwę "e-number"). Znajduje się na tabliczce znamionowej lub naklejce przymocowanej do urządzenia. Miejsce, w którym znajdziesz tę tabliczkę może różnić się od urządzenia i modelu. Dla młota jest on umiejscowiony najczęściej z boku urządzenia. Numer ten znajduje się także w instrukcji obsługi lub książeczce gwarancyjnej. Więcej możesz znaleźć w naszym poradniku - "Znajdź numer modelu".

Jeżeli nadal nie wiesz, czy posiadasz prawidłowy numer lub martwisz się, że części nie będą pasować do Twojej lodówki, to nie przejmuj się! Jesteśmy tutaj, aby pomóc. Prosimy skontaktować się z nami poprzez Facebook'a lub inną formę kontaktu. Razem pomożemy Ci w pełni korzystać z możliwości Twojego urządzenia.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Fiyo jest tutaj dla Ciebie. Sprzedajemy części zamienne, akcesoria i środki czyszczące do wszystkich Twoich urządzeń w domu i ogrodzie od 1978 roku. Na początku działalności prowadziliśmy sklep w małym miasteczku i każdego dnia pomagaliśmy naszym klientom znaleźć właściwy produkt. W zasadzie do dzisiaj robimy dokładnie to samo. W 2017 roku zmieniona została nazwa naszego sklepu na Fiyo. Naszą misją jest pomoc w wyborze właściwego produktu oraz oszczędność czasu i pieniędzy naszych klientów.

Jak? To proste! Dzięki właściwej i regularnej konserwacji, naprawom i wymianom części w swoim urządzeniu, pomagasz przedłużyć jego żywotność i funkcjonalność. Dodatkowo oszczędzasz dzięki temu czas i pieniądze na zakup nowego urządzenia. W Fiyo wierzymy, że każdy może to zrobić, nawet jeżeli nie zna urządzenia od technicznej strony. Razem z nami przywrócisz pełną efektywność działania swojego sprzętu. Masz to z Fiyo!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej