Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Kuchenka mikrofalowa części

Wybierz markę kuchenki mikrofalowej

Wszystko do Twojej mikrofalówki

Coraz trudniej nam sobie wyobrazić kuchnię bez kuchenki mikrofalowej, a w dobie ciągłej gonitwy wydaje nam się ona być doskonałym wynalazkiem. Kuchenka mikrofalowa powstała całkiem przypadkowo na przełomie lat 30. i 40. XX w. podczas eksperymentalnych prac nad radarem. Pierwsze mikrofalówki były bardzo duże i używane wyłącznie w restauracjach. Zminiaturyzowane urządzenia, które są używane obecnie zostały rozpowszechnione pod koniec lat 70. ubiegłego roku. Czynnikiem rozgrzewającym żywność są fale elektromagnetyczne, wytwarzane przez magnetron usytuowany z tyłu urządzenia. Fale elektromagnetyczne wnikają w żywność na głębokość 2-2,5 cm i wprawiają cząsteczki jedzenia w ruch. Drgające cząstki wody, węglowodanów i tłuszczy zderzają się między sobą, a w wyniku tarcia wytwarzane jest ciepło. Współcześnie kuchenki mikrofalowe są bardzo łatwe w obsłudze, a wielu producentów produkuje również energooszczędne urządzenia. Jeżeli szukasz części do mikrofalówki, dobrze trafiłeś!

Jaki model mikrofalówki posiadam?

Żeby zamówić odpowiednią część zamienną w naszym sklepie musisz znać numer modelu urządzenia. Numer ten składa się z szeregu liter i cyfr (lub ich kombinacji). Zazwyczaj można go znaleźć na tabliczce lub naklejce znamionowej przymocowanej z boku lub z tyłu mikrofalówki. Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Od lampy po silnik do Twojej mikrofalówki

Jeżeli szukasz części zamiennych do mikrofalówki, dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz oryginalne części zamienne do największych i najpopularniejszych marek. W Fiyo.pl oferujemy szeroki wybór akcesoriów ułatwiających Twoje codzienne obowiązki!

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej