Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Miele części

Miele

Miele: więcej niż 100 lat rodzinnego biznesu

Miele jako uznana marka nie wymaga żadnego specjalnego przedstawiania: jedna z najlepiej sprzedających się marek na rynkach europejskich jest znana od pokoleń ze swojej najwyższej jakości. Podejmując decyzję o zakupie nowego urządzenia ludzie często pytają o markę Miele. Dzieje się tak głównie dlatego, że Miele jako niemiecka marka słynie z solidności i niezawodności, co ma ogromne znaczenie dla konsumentów. Projektanci i programiści w Miele nieustannie trzymają oczy szeroko otwarte na przyszłość, nie zapominając o długoletnim znaczeniu nazwy Miele. Jeżeli posiadasz pralkę, lodówkę lub odkurzacz Miele to z dużym prawdopodobieństwem będziesz mieć możliwość ich skutecznej pielęgnacji.

O nie! Mój sprzęt Miele się zepsuł!

Sprzęt gospodarstwa domowego Miele jest znany z długotrwałego użytkowania, co wpływa na więź pomiędzy użytkownikiem a urządzeniem. Dlatego gdy sprzęt Miele zostaje uszkodzony może to być dla nas bardzo irytujące, ale mniejsza o to, ponieważ w wielu przypadkach usterkę można w łatwy sposób naprawić! Urządzenia Miele przechodzą co prawda długą drogę, ale nie wszystkie elementy mają równie długą żywotność. Na szczęście fiyo.pl jako sprawdzony i kompleksowy dostawca części zamiennych do sprzętu AGD w Polsce jest w stanie zaoferować prawie każdą możliwą część do urządzeń Miele.

Co to jest Miele?

Firma Miele jest niemieckim producentem wysokiej jakości sprzętu AGD, urządzeń pod zabudowę i maszyn do profesjonalnych zastosowań. Została założona w 1899 roku jako firma rodzinna. Czy wiesz, że ta obecnie światowej sławy marka zaczynała jako producent wirówek i urządzeń do produkcji masła? W 1907 roku wytwarzali nawet samochody Miele i rowery. W latach 50-tych XX wieku Miele był jednym z największych producentów lekkich motocykli w Niemczech. Jednak w 1960 roku zaprzestał dotychczasowej działalności poświęcając więcej uwagi na konstrukcję urządzeń gospodarstwa domowego, takich jak odkurzacze, lodówki czy pralki.

Partnerstwo z Miele = korzyści dla Ciebie!

Jako duża europejska sieć sklepów internetowych i stacjonarnych, jesteśmy dla Miele Partnerem. Wiąże się to z konkretnymi korzyściami dla Ciebie, ponieważ dysponujemy szerokim asortymentem części zamiennych i akcesoriów do Miele, które możemy zaoferować w przystępnych cenach. Jesteśmy w stanie dostarczyć wszystkie części zamienne do urządzeń Miele, do odkurzaczy, zmywarek czy suszarek. Ssawki do odkurzaczy, szczotki węglowe czy uchwyty pistoletowe to części Miele, których sprzedajemy naprawdę dużo. Często dotyczy to takich urządzeń jak Miele Electronic 1800, Miele s511 czy Miele s380.

Dlaczego warto zakupić oryginalne części Miele?

Wybierając oryginalne części i akcesoria marki Miele masz pewność, że zakupione produkty są wysokiej jakości. Oryginalne części zamienne i akcesoria gwarantują niezawodne działanie Twojego urządzenia przez wiele lat.

Jaki sprzęt Miele posiadam?

W celu zamówienia odpowiedniej części do Twojego sprzętu, potrzebny będzie numer modelu urządzenia Miele. Dzięki podaniu konkretnego modelu będziesz miał pewność, że zamawiasz element w 100% pasujący do Twojego sprzętu. Numer ten znajduje się na tabliczce znamionowej lub specjalnej naklejce oraz składa się z kombinacji liter i cyfr. Jego umiejscowienie zależy od konkretnego urządzenia. Często znajduje się na tylnej ściance urządzenia lub na wewnętrznej stronie drzwi (jeżeli dany sprzęt je posiada). Jeżeli potrzebujesz pomocy ze znalezieniem numeru swojego urządzenia, skorzystaj z naszej pomocy TUTAJ.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Już od 1978 roku Fiyo dostarcza części i akcesoria do naprawy, konserwacji i użytkowania Twoich urządzeń domowych i ogrodowych. Wszystkie Twoje części pakujemy ostrożnie oraz wysyłamy tam, gdziekolwiek chcesz je otrzymać. Możesz dokonywać bezpiecznych płatności za pomocą praktycznie wszystkich popularnych metod płatności elektronicznych, takich jak Dotpay oraz PayPal. Nie możesz znaleźć części lub akcesoriów, których szukasz? Stworzyliśmy zespół ekspertów do spraw produktów, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania lub wyszukać trudny do znalezienia produkt, który często możemy specjalnie dla Ciebie zamówić u naszych dostawców. Zadaj nam pytanie, a my na pewno Ci pomożemy!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej