Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Uszczelka i akcesoria do lodówki

7 produkt(ów)

7 produkt(ów)

 1. Uszczelka drzwiowa 4-stronna do lodówki 384708
  Uszczelka drzwiowa 4-stronna do lodówki 384708
  129,69 zł
  1 zestaw

  delivery-before-cutoff-time Obowiązuje w dni robocze oraz kiedy produkt jest w magazynie

  Dowiedz się więcej
  • check_circle Ponad 10.000.000 produktów: Wszystko do Twojego urządzenia
  • check_circle30 dni na zwrot towaru
 2. 4.01.02.27-2
  4.01.02.27-2
 3. Gumowa uszczelka zamrażarki (552x713mm) C00114661, 114661
  Gumowa uszczelka zamrażarki (552x713mm) C00114661, 114661
 4. Gumowa uszczelka do lodówki (1017x530mm) C00141802, 141802
  Gumowa uszczelka do lodówki (1017x530mm) C00141802, 141802
 5. Uszczelka drzwi chłodziarki do lodówki (890x525 mm) 7108868
  Uszczelka drzwi chłodziarki do lodówki (890x525 mm) 7108868
  • check_circle Ponad 10.000.000 produktów: Wszystko do Twojego urządzenia
  • check_circle30 dni na zwrot towaru
 6. 4.27.02.48-0
  4.27.02.48-0
 7. Listwa do lodówki 00712191
  Listwa do lodówki 00712191

7 produkt(ów)

Nowa uszczelka dla lepszej jakości pracy lodówki

Uszczelka w lodówce to część, która spełnia większą funkcję niż może się Ci wydawać. Dzięki niej utrzymywana jest prawidłowa temperatura w lodówce. Krótsza praca kompresora, oszczędność prądu oraz zachowanie świeżości produktów w środku. To wszystko możemy osiągnąć wymieniając zużytą lub pękniętą uszczelkę w urządzeniu. Posiadamy uszczelki od wielu producentów, a m.in. Mastercook, Beko, Indesit, Candy, Bosch. Sprawdź już teraz.

Jak uszczelka się zużywa?

Jest konieczne, aby uszczelka znajdowała się na drzwiach sprawnie działającej chłodziarki. Otwierając i zamykając urządzenia sprawiasz, że uszczelka cały czas dociska się i pracuje, aby osiągnąć zamierzony cel. Z czasem jest to normalne, że się zużywa, obdziera i w końcu pęka. W ten sposób przepuszcza chłód z lodówki, nie przylega do drzwi tak, jak powinna, a czasami nawet odpada lub odkleja się.

Kiedy urządzenie traci zimno, potrzebuje więcej energii i czasu, aby utrzymać niską temperaturę w środku

Wymiana uszczelki może zaoszczędzić sporo pieniędzy. Zaoszczędzić możemy na kwotach, które przeznaczamy na pokrycie kosztów zużycia energii potrzebnej do utrzymania niskiej temperatury. Oszczędzamy również na jedzeniu, które może ulec szybszemu zepsuciu lub zgniciu. Pamiętaj, że lodówka potrzebuje szczelnie zamkniętego środowiska wewnątrz i ważne jest, aby odpowiednio odizolować jej wnętrze od otoczenia. Działa to tak samo jak z opakowaniami hermetycznymi. Im dłużej są one otwarte, tym to co w środku traci na wartości.

Jak wygląda zużyta uszczelka i jak ją wymienić?

Każdego rodzaju pękniętą lub naderwaną uszczelkę rozpoznasz bez problemu. Ponadto zużyta uszczelka może zmienić kolor na żółty, co kojarzy się z brakiem higieny i pogorszonym stanem wizualnym sprzętu. Prawdopodobnie nie wszyscy biorą pod uwagę znaczenie nowej i dobrze funkcjonującej uszczelki, a dodatkowym problemem staje się jej wymiana. Najlepiej zlecić ją osobie, która miała już styczność z tego rodzaju pracami. Wymieni ona uszczelkę szybko i bez większych problemów. Zachęcamy do kontaktu z serwisem w momencie, gdy macie już uszczelkę. Zaoszczędzi to pracy serwisantowi, a Ty zaoszczędzisz także pieniądze. U nas znajdziesz odpowiednią uszczelkę do Twojej lodówki. Znajdź firmę i numer modelu lodówki i wybierz interesującą Cię część.

Razem z uszczelką zamów także środki do konserwacji i czyszczenia urządzenia, aby zapewnić jej dłuższe i sprawniejsze działanie. Wyczyść lodówkę z zanieczyszczeń, grzybów i pleśni. Skorzystaj z produktów dostępnych tutaj.

Jaki model lodówki posiadam

Wiemy, jak ciężkie może być znalezienie numeru swojego urządzenia. Jest on jednak niezbędny do upewnienia się, że zamawiany produkt będzie pasować. Numer ten zazwyczaj składa się z kombinacji liter i cyfr (czasami nosi on nazwę "e-number"). Znajduje się na tabliczce znamionowej lub naklejce przymocowanej do urządzenia. Miejsce, w którym znajdziesz tę tabliczkę może różnić się od urządzenia i modelu. Dla lodówki jest on umiejscowiony najczęściej na ścianach bocznych wewnątrz. Więcej możesz znaleźć TUTAJ.
Jeżeli nadal nie wiesz, czy posiadasz prawidłowy numer lub martwisz się, że uszczelka nie będzie pasować do Twojej lodówki, to nie przejmuj się! Jesteśmy tutaj, aby pomóc. Prosimy skontaktować się z nami poprzez Facebook'a lub inną formę kontaktu. Razem pomożemy Ci w pełni korzystać z możliwości Twojego urządzenia.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Fiyo jest tutaj dla Ciebie. Sprzedajemy części zamienne, akcesoria i środki czyszczące do wszystkich Twoich urządzeń w domu i ogrodzie od 1978 roku. Na początku działalności prowadziliśmy sklep w małym miasteczku i każdego dnia pomagaliśmy naszym klientom znaleźć właściwy produkt. W zasadzie do dzisiaj robimy dokładnie to samo. W 2017 roku zmieniona została nazwa naszego sklepu na Fiyo. Naszą misją jest pomoc w wyborze właściwego produktu oraz oszczędność czasu i pieniędzy naszych klientów.
Jak? To proste! Dzięki właściwej i regularnej konserwacji, naprawom i wymianom części w swoim urządzeniu, pomagasz przedłużyć jego żywotność i funkcjonalność. Dodatkowo oszczędzasz dzięki temu czas i pieniądze na zakup nowego urządzenia. W Fiyo wierzymy, że każdy może to zrobić, nawet jeżeli nie zna urządzenia od technicznej strony. Razem z nami przywrócisz pełną efektywność działania swojego sprzętu. Masz to z Fiyo!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej