Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Termostat i akcesoria do lodówki

6 produkt(ów)

6 produkt(ów)

 1. 4.27.60.47-0
  4.27.60.47-0
  • check_circle Ponad 10.000.000 produktów: Wszystko do Twojego urządzenia
  • check_circle30 dni na zwrot towaru
 2. 10002946
  10002946
 3. 4.27.60.45-2
  4.27.60.45-2
 4. Czujnik temperatury do lodówki 616301, 00616301
  Czujnik temperatury do lodówki 616301, 00616301
 5. Czujnik temperatury 615792, 00615792
  Czujnik temperatury 615792, 00615792
  97,09 zł

  dostawa w ciągu 4-10 dni roboczych Obowiązuje w dni robocze oraz kiedy produkt jest w magazynie

  Dowiedz się więcej
  • check_circle Ponad 10.000.000 produktów: Wszystko do Twojego urządzenia
  • check_circle30 dni na zwrot towaru
 6. 10005702
  10005702
  1460

6 produkt(ów)

Termostat do lodówki

Jest to jedna z najważniejszych części lodówki, która w największym skrócie - odpowiedzialna jest za utrzymywanie właściwej temperatury w środku lodówki. To termostat włącza i wyłącza sprężarkę, dzięki której reguluje działanie układu chłodzącego. Zepsuty termostat można łatwo sprawdzić. Do objawów należą:

 • Brak równomiernego chłodzenia.
 • Zbyt wysoka temperatura w lodówce powodująca częste jej rozmrażanie.
 • Zbyt niska temperatura w lodówce i zamrażanie produktów będących w środku.
 • Dziwna praca sprężarki, ciągłe włączanie i wyłączanie się jej, które można usłyszeć jako "buczenie" lodówki.
Pamiętaj, że termostat, w razie uszkodzenia, należy wymienić na nowy, ponieważ jego naprawa jest nieopłacalna lub nawet niemożliwa.

Termostaty i czujniki temperatury oraz ich akcesoria

W swoim asortymencie posiadamy mnóstwo termostatów, czujników temperatury, ale także wiele elementów, które idą w parze z popsutą częścią. Są to takie produkty jak pokrętła regulacji temperatury oraz osłony i oprawy czujników. Miej pewność, że wszystko działa bez zarzutu.

Części zamienne do lodówek wielu firm

Mamy dla Ciebie przygotowanych dziesiątki termostatów oraz części zamiennych i akcesoriów do lodówek takich firm jak Beko, Samsung, Bosch, Zanussi czy Liebherr. U nas znajdziesz termostaty oryginalne, jak i odpowiednie zamienniki, zarówno do starszych i najnowszych lodówek. Sprawdź!

Jaki model lodówki posiadam

Wiemy, jak ciężkie może być znalezienie numeru swojego urządzenia. Jest on jednak niezbędny do upewnienia się, że zamawiany produkt będzie pasować. Numer ten zazwyczaj składa się z kombinacji liter i cyfr (czasami nosi on nazwę "e-number"). Znajduje się na tabliczce znamionowej lub naklejce przymocowanej do urządzenia. Miejsce, w którym znajdziesz tę tabliczkę może różnić się od urządzenia i modelu. Dla lodówki jest ona umiejscowiona najczęściej na ścianach bocznych wewnątrz. Więcej możesz znaleźć TUTAJ.
Jeżeli nadal nie wiesz, czy posiadasz prawidłowy numer lub martwisz się, że termostat nie będzie pasować do Twojej lodówki, to nie przejmuj się! Jesteśmy tutaj, aby pomóc. Prosimy skontaktować się z nami poprzez Facebook'a lub inną formę kontaktu. Razem pomożemy Ci w pełni korzystać z możliwości Twojego urządzenia.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Fiyo jest tutaj dla Ciebie. Sprzedajemy części zamienne, akcesoria i środki czyszczące do wszystkich Twoich urządzeń w domu i ogrodzie od 1978 roku. Na początku działalności prowadziliśmy sklep w małym miasteczku i każdego dnia pomagaliśmy naszym klientom znaleźć właściwy produkt. W zasadzie do dzisiaj robimy dokładnie to samo. W 2017 roku zmieniona została nazwa naszego sklepu na Fiyo. Naszą misją jest pomoc w wyborze właściwego produktu oraz oszczędność czasu i pieniędzy naszych klientów.
Jak? To proste! Dzięki właściwej i regularnej konserwacji, naprawom i wymianom części w swoim urządzeniu, pomagasz przedłużyć jego żywotność i funkcjonalność. Dodatkowo oszczędzasz dzięki temu czas i pieniądze na zakup nowego urządzenia. W Fiyo wierzymy, że każdy może to zrobić, nawet jeżeli nie zna urządzenia od technicznej strony. Razem z nami przywrócisz pełną efektywność działania swojego sprzętu. Masz to z Fiyo!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej