Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Filtr wody i akcesoria do lodówki

8 produkt(ów)

8 produkt(ów)

 1. Samsung filtr wody do lodówki EFF-6011A, EFF6011A
  Samsung filtr wody do lodówki EFF-6011A, EFF6011A
  1497
  • check_circle Ponad 10.000.000 produktów: Wszystko do Twojego urządzenia
  • check_circle30 dni na zwrot towaru
 2. Samsung Filtr wody Samsung do lodówki USC100 481281718629
  Samsung Filtr wody Samsung do lodówki USC100 481281718629
  1454
 3. Filtr wody do lodówki Whirlpool EFF-6002A, EFF6002A
  Filtr wody do lodówki Whirlpool EFF-6002A, EFF6002A
  1497
 4. Atag filtr wody do lodówki EFF-6005A, EFF6005A
  Atag filtr wody do lodówki EFF-6005A, EFF6005A
  1497
 5. Filtr wody LG do lodówki BL9808
  Filtr wody LG do lodówki BL9808
  1461
  • check_circle Ponad 10.000.000 produktów: Wszystko do Twojego urządzenia
  • check_circle30 dni na zwrot towaru
 6. Filtr wody do lodówek Bosch, Neff i Siemens EFF-6026B
  Filtr wody do lodówek Bosch, Neff i Siemens EFF-6026B
  1497

  dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych Obowiązuje w dni robocze oraz kiedy produkt jest w magazynie

  Dowiedz się więcej
 7. Electrolux Wkład filtra do wody Pure Source 4055359535
  Electrolux Wkład filtra do wody Pure Source 4055359535
 8. 1120000006
  1120000006
  87,09 zł

  dostawa w ciągu 3-5 dni roboczych Obowiązuje w dni robocze oraz kiedy produkt jest w magazynie

  Dowiedz się więcej

8 produkt(ów)

Wymiana filtra wody w lodówce

Filtr wody jest częścią, którą można znaleźć jedynie w niektórych typach lodówek, czyli takich, które mogą dostarczyć nam także wodę i lód (przez niektórych nazywane są one lodówkami amerykańskimi). Ten filtr jest odpowiedzialny za oczyszczanie wody z różnego rodzaju zanieczyszczeń i kamienia. Po filtracji woda nadaje się przez nas do spożycia, a ryzyko picia szkodliwych substancji maleje praktycznie do 0. Musisz regularnie zmieniać te filtry, aby cieszyć się najlepszą jakością wody. Filtr wymienić bez problemu. Zwróć szczególną uwagę na wydajność i czas życia produktu, które podane są w jego opisie.

Woda w moim kranie i tak jest czysta

Z oczywistych powodów chcemy spożywać najlepszej jakości wodę i to dlatego producenci wprowadzili rozwiązania oczyszczające ją, które przydadzą się niezależnie od tego gdzie mieszkasz. Pamiętać należy, że woda w Twoim kranie może znacząco różnić się od tej z innej miejscowości. Filtry przydadzą się jednak za każdym razem, a w razie czystej wody, będzie trzeba wymieniać go po prostu rzadziej.
W Fiyo można znaleźć wiele modeli urządzeń, do których pasują nasze filtry wody. Mamy filtry do ponad 60 marek urządzeń.

Jak działa filtr do wody?

Działanie jest tak naprawdę bardzo proste. W filtrze znajdują się różne warstwy specjalnych materiałów, przez które przechodzi woda. Materiały te, jak na przykład węgiel aktywny, zatrzymują zanieczyszczenia, niechciane pierwiastki (chlor, metale ciężkie) i kamień wewnątrz, a zarazem pozwalają przepływać oczyszczonej wodzie. Z czasem filtry są już tak zabrudzone, że potrzeba ich wymiany. Pamiętaj, że co do wymiany filtrów, najlepiej stosować się do zaleceń producentów. Jeżeli nie wiesz, w którym momencie wymienić filtr, pamiętaj też, że zmiana smaku wody to znak, że już zdecydowanie powinniśmy to zrobić. I to jak najszybciej.

W jaki sposób wymienić ten filtr w lodówce?

 • Odłącz dopływ wody
 • Usuń dotychczasowy filtr wody, zazwyczaj jest to ułatwione dzięki systemowi klik. Czasami należy przekręcić filtr o 180 lub 90 stopni.
 • Wyczyść obudowę filtra przed wprowadzeniem nowego elementu.
 • Włóż nowy filtr i jeśli to konieczne, przekręć go w celu prawidłowego usadowienia.
Pamiętaj także o prawidłowym czyszczeniu całego urządzenia, aby zapewnić lodówce dłuższe i sprawniejsze działanie. Wyczyść ją z zanieczyszczeń, grzybów i pleśni. Skorzystaj z produktów dostępnych Tutaj.

Jaki model lodówki posiadam

Wiemy, jak ciężkie może być znalezienie numeru swojego urządzenia. Jest on jednak niezbędny do upewnienia się, że zamawiany produkt będzie pasować. Numer ten zazwyczaj składa się z kombinacji liter i cyfr (czasami nosi on nazwę "e-number"). Znajduje się na tabliczce znamionowej lub naklejce przymocowanej do urządzenia. Miejsce, w którym znajdziesz tę tabliczkę może różnić się od urządzenia i modelu. Dla lodówki jest on umiejscowiony najczęściej na ścianach bocznych wewnątrz. Więcej możesz znaleźć TUTAJ.
Jeżeli nadal nie wiesz, czy posiadasz prawidłowy numer lub martwisz się, że filtr wody nie będzie pasować do Twojej lodówki, to nie przejmuj się! Jesteśmy tutaj, aby pomóc. Prosimy skontaktować się z nami poprzez Facebook'a lub inną formę kontaktu. Razem pomożemy Ci w pełni korzystać z możliwości Twojego urządzenia.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Fiyo jest tutaj dla Ciebie. Sprzedajemy części zamienne, akcesoria i środki czyszczące do wszystkich Twoich urządzeń w domu i ogrodzie od 1978 roku. Na początku działalności prowadziliśmy sklep w małym miasteczku i każdego dnia pomagaliśmy naszym klientom znaleźć właściwy produkt. W zasadzie do dzisiaj robimy dokładnie to samo. W 2017 roku zmieniona została nazwa naszego sklepu na Fiyo. Naszą misją jest pomoc w wyborze właściwego produktu oraz oszczędność czasu i pieniędzy naszych klientów.
Jak? To proste! Dzięki właściwej i regularnej konserwacji, naprawom i wymianom części w swoim urządzeniu, pomagasz przedłużyć jego żywotność i funkcjonalność. Dodatkowo oszczędzasz dzięki temu czas i pieniądze na zakup nowego urządzenia. W Fiyo wierzymy, że każdy może to zrobić, nawet jeżeli nie zna urządzenia od technicznej strony. Razem z nami przywrócisz pełną efektywność działania swojego sprzętu. Masz to z Fiyo!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej