Ta strona najbardziej pasuje do wyszukiwanego hasła. Szukasz czegoś innego? Wróć do wyników wyszukiwania.

Drzwiczki zamrażalnika i akcesoria do lodówki

10 produkt(ów)

10 produkt(ów)

 1. 4.05.45.76-2
  4.05.45.76-2
  • check_circle Ponad 10.000.000 produktów: Wszystko do Twojego urządzenia
  • check_circle30 dni na zwrot towaru
 2. Drzwiczki zamrażalnika (komplet) do lodówki 355752
  Drzwiczki zamrażalnika (komplet) do lodówki 355752
 3. Drzwiczki zamrażalnika (komplet) do lodówki 696135911
  Drzwiczki zamrażalnika (komplet) do lodówki 696135911
  1123
 4. 0026018
  0026018
  1127
 5. Liebherr uchwyt/klamka drzwi zamrażarki 9590228
  Liebherr uchwyt/klamka drzwi zamrażarki 9590228
  • check_circle Ponad 10.000.000 produktów: Wszystko do Twojego urządzenia
  • check_circle30 dni na zwrot towaru
 6. 4.27.29.12-2
  4.27.29.12-2
 7. 4.27.46.30-0_2.png
  4.27.46.30-0_2.png
 8. 7044011
  7044011
  1107
 9. Uchwyt drzwi zamrażarki do lodówki 7402284
  Uchwyt drzwi zamrażarki do lodówki 7402284
  1460
  • check_circle Ponad 10.000.000 produktów: Wszystko do Twojego urządzenia
  • check_circle30 dni na zwrot towaru
 10. 4.27.46.12-0_2.png
  4.27.46.12-0_2.png

10 produkt(ów)

Części do drzwiczek zamrażalnika i nie tylko.

Jeżeli szukasz drzwiczek do zamrażalnika, produktów do ich uszczelnienia lub rączki do otwierania to dobrze trafiłeś/aś. W naszym sklepie mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby bezproblemowo zamontować drzwiczki i używać ich bezpiecznie, według przeznaczenia. Wśród wielu produktów znajdziesz zarówno oryginalne części od producenta, jak i zamienniki i części uniwersalne od takich producentów jak: Beko, Whirlpool, Electrolux i wiele innych. W tej kategorii znajdziesz również zestawy naprawcze, elementy obudowy, a także zawiasy oraz zatrzaski i blokady. Wiemy jak wiele problemów mogą sprawić te drzwiczki, gdy się nie domykają lub pękły, dlatego jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Delikatne drzwi zamrażalnika

Nie ma co ukrywać, części zamrażalnika zazwyczaj są małe i delikatne. Z tego powodu mocniejsze szarpnięcie lub dociśnięcie drzwiczek do zapchanej komory, może spowodować zerwanie się plastikowych części i pęknięcia. Są to przypadki bardzo często zdarzające się naszym klientom. W takim wypadku zamrażalnik nie będzie odpowiednio chłodził lub będziesz mieć problemy z jego zamykaniem/otwieraniem. Jedyną opcją na usunięcie problemu jest wymiana części na nową. Wymień uchwyt lub całe drzwiczki i spraw, aby funkcjonowanie Twojej lodówki wraz z zamrażalnikiem było bezpiecznie i higieniczne. Z nowymi częściami nie będziesz mieć z tym problemu, a komfort użytkowania wzrośnie znacząco. Sprawdź także

Zamrażarka, a zamrażalnik. Czy istnieje różnica między tymi dwoma pojęciami?

Z formalnego punktu widzenia tak! Pomimo że Polacy używają tych dwóch pojęć zamiennie, to według słownika oznaczają one co innego:

 • Zamrażalnik - to część lodówki (zazwyczaj mała u góry), która zamykana jest drzwiczkami. Służy głównie do przechowywania małych zamrożonych produktów jak lody, pizza czy mrożonki. To właśnie części do tego elementu lodówki znajdziesz w tej kategorii.
 • Zamrażarka - to zazwyczaj osobne urządzenie, przeznaczone tylko i wyłącznie do zamrażania produktów. Często zamrażarka połączona jest także z chłodziarką (zazwyczaj osobne duże drzwi na dole). W jej środku znajdują się szuflady, a ten typ zamrażarki służy nie tylko do zamrażania produktów spożywczych, ale także do ich przechowywania.

Filtr wody do lodówki

Jest to jedna z najczęściej wymienianych części do lodówki, jeżeli Twój filtr niedługo się zużyje lub potrzebujesz go na już, to zamów go razem z innymi częściami do lodówki. Zamawiając drzwiczki do zamrażarki lub inne części zaopatrz się także w środki konserwujące i filtry, które prędzej czy później i tak musisz wymienić. Filtry do wody znajdziesz tutaj, natomiast środki do konserwacji tutaj.

Jaki model lodówki posiadam

Wiemy, jak ciężkie może być znalezienie numeru swojego urządzenia. Jest on jednak niezbędny do upewnienia się, że zamawiany produkt będzie pasować. Numer ten zazwyczaj składa się z kombinacji liter i cyfr (czasami nosi on nazwę "e-number"). Znajduje się na tabliczce znamionowej lub naklejce przymocowanej do urządzenia. Miejsce, w którym znajdziesz tę tabliczkę może różnić się od urządzenia i modelu. Dla lodówki jest on umiejscowiony najczęściej na ścianach bocznych wewnątrz. Więcej możesz znaleźć TUTAJ.
Jeżeli nadal nie wiesz, czy posiadasz prawidłowy numer lub martwisz się, że drzwiczki zamrażalnika nie będą pasować do Twojej lodówki, to nie przejmuj się! Jesteśmy tutaj, aby pomóc. Prosimy skontaktować się z nami poprzez Facebook'a lub inną formę kontaktu. Razem pomożemy Ci w pełni korzystać z możliwości Twojego urządzenia.

Zamów online szybko i bezpiecznie

Fiyo jest tutaj dla Ciebie. Sprzedajemy części zamienne, akcesoria i środki czyszczące do wszystkich Twoich urządzeń w domu i ogrodzie od 1978 roku. Na początku działalności prowadziliśmy sklep w małym miasteczku i każdego dnia pomagaliśmy naszym klientom znaleźć właściwy produkt. W zasadzie do dzisiaj robimy dokładnie to samo. W 2017 roku zmieniona została nazwa naszego sklepu na Fiyo. Naszą misją jest pomoc w wyborze właściwego produktu oraz oszczędność czasu i pieniędzy naszych klientów.
Jak? To proste! Dzięki właściwej i regularnej konserwacji, naprawom i wymianom części w swoim urządzeniu, pomagasz przedłużyć jego żywotność i funkcjonalność. Dodatkowo oszczędzasz dzięki temu czas i pieniądze na zakup nowego urządzenia. W Fiyo wierzymy, że każdy może to zrobić, nawet jeżeli nie zna urządzenia od technicznej strony. Razem z nami przywrócisz pełną efektywność działania swojego sprzętu. Masz to z Fiyo!

-Fiyo chce zapewnić, że zawsze może pomóc swoim klientom w możliwie najlepszy sposób. Z tego względu zarówno my jak i strony trzecie Czytaj więcej